Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nem várt előtt (ha baba is...

A nem várt előtt (ha baba is lett) 2-3 nappal éreztél már valamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt olvastam, hogy valakinek volt már hányingere, derékfájása.

Erről meg az jutott eszembe, hogy a derékfájás hogy köthető a terhesség ilyen korai szakaszához? Azt hittem az csak akkor lesz, ha nagy lesz a hasam..

2012. jan. 13. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt de valoban van olyan akinek hamar jelentkeznek ezek a tunetek:)
2012. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan a pms-em volt meg, mint máskor menzesz előtt. Ugyanúgy fájdogált a hasam. Azt hittem, megjön. Aztán nem, azóta sem.
2012. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem semmit, néha görcsöltem, és tampont is tettem be párszor, mielőtt elindultam otthonról, mert azt hittem, hogy tuti megjön. A mellem fájt, de az amúgy is szokott.


Aznap, mikor meg kellett volna jönnie, akkor már öklendeztem mindentől, ami aztán a 16. hétig el is kísért. :)


23 hkm

2012. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már egy héttel a nem várt előtt görcsölt a hasam! Ill. feszültek a melleim! De ezeken kívül semmi! Ma teszteltem pozitívat! :)
2012. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a menszesz előtti 3-4 nappal kicsit barnáztam, s azt hittem megjön, de nem is gyanakodtam terhességre, mert inszemre vártam 2 hó kihagyással.Ez a barnázás lehet nem túl jót jelent.Hétfőn megyek dokihoz. A mellem jobban fájt és dagadt, az volt kicsit gyanúsabb és fáradtabb voltam.
2012. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem, csak a 6. hét körül, akkor kezdődőtt minden!
2012. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!