Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4-5 nappal 25-ös...

Mensi előtt 4-5 nappal 25-ös teszt már kimutatja, ha baba van? Volt valaki aki ilyen teszttel mensi előtt pozitívat tesztelt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szerintem ez egyén függő,sok olyat olvasok itt,hogy már a nemvárt napja előtt + lett a teszt,én vehettem akármilyen érzékenyet,az első babámnál a nemvárt utáni 4.,most a 2 terhességemnél pedig csak a nemvárt utáni 5.nap lett + a teszt.miden nap teszteltem,mert nagyon vártuk,de csumára negatív volt addig minden teszt,és totál elkeseredtem.aztá azokon a bizonyos reggeleken meg éppen hogy csak lepisiltem,már el is ugrott a 2 csík,nem kellett hozzá 15 másodperc.sok szerencsét
2011. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem.én is nagyon szeretnék már babat nagyon és alig várom hogy pozi legyen.Szorítok:)
2011. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Kimutathatja, de:


1. Korántsem biztos, hogy gyerek is lesz belőle. Attól még, hogy lesz egy pozitív teszted, nem biztos, hogy nem jön meg a menstruációd és ezzel együtt nem megy el a baba. Szinte minden nőnél előfordul legalább élete során legalább egyszer, hogy úgy volt terhes, hogy nem is tudott róla. Egyszerűen csak késett vagy a szokásosnál picit erősebb volt a vérzés. Mire tesztelt volna, a baba már nem volt sehol.


2. Egy mensi előtt 4-5 nappal elvégzett teszt hiába negatív, attól még simán lehetsz terhes.


Szóval igen, mutathat pozitívat, de igazából nem jelent semmit.

2011. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó én is szorítok nektek! Úgy tesztelnék már, de azt sem akarom, hogy értelmetlenül ellőjek egy tesztet. Várok még válaszokat!
2011. dec. 30. 17:02
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó alatt a 2. válaszolót értettem.
2011. dec. 30. 17:03
 6/17 A kérdező kommentje:
3. válaszoló van igazság abban, amit írsz, lehet várok még, de olyan nehéz.
2011. dec. 30. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz. Mi már 10. hónapja próbálkozunk a babával és csak nem akar jönni. A 10 hónapból 4-szer késett. volt olyan, hogy 6 napot is, az amúgy hajszálpontos ciklusom. Direkt nem teszteltem, mert nem akarom tudni, hogy terhes voltam-e. De olyan jó lenne már végre újra anyukává válni! Nekem már van egy fiam, úgyhogy legalább annyit biztosan tudok, hogy nem lehetetlen. Nagyon szorítok nektek is!
2011. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én múlt héten nem várt előtt 4 nappal teszteltem +at, 25ös teszttel. Tuti biztos voltam benne,hogy baba van!!!

Azóta sem jött meg:):)

Dokihoz januárban megyek,remélem rendben lesz minden!


Nektek drukkolok, írd meg,hogy mi lett az eredmény!!!

2011. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nemvárt előtt 3-4 nappal volt pozitív esti vizeletből.

szurkolók minden leendő anyukának! Kitartás!!

egy 10 hkm

2011. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ és a drukkot! Már van 2 kislányunk, de szeretnénk még egy babát (férjem főleg egy kisfiút).

8. válaszoló neked voltak valamilyen tüneteid, ill. szól azoknak is a kérdés, akik nemvárt előtt teszteltek. Nekem a derekam akar leszakadni már vagy 4 napja és feszül a hasam alja, néha görcsöl, mintha meg akarna jönni, de mellfeszülés és egyéb tünet nincs. Vajon összejött a baba?

2011. dec. 30. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!