Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Attól, hogy fejletlen a...

Attól, hogy fejletlen a petefészkem, attól még teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Voltam pár hónappal ezelőtt nőgyógyásznál,mert nagyon rendszertelen volt a vérzésem,azt mondta fejletlen a petefészkem,ezért írt fel tablettát,de akkor szedjem csak be mikor megjön.Meg is jött ,de pont nem tudtam kiváltani a gyógyszert,azóta meg nem is jött meg...már 5 hónapja...? mi a véleményetek?
2012. jan. 13. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az endokrinológiához nem értek, de annyit mondanék, hogy "fejletlen petefészek" ide vagy oda, ha nemi életet élsz, akkor gondolnod kell védekezésre, mert azt írod, nem szeretnél gyermeket jelenleg.

Még ha kicsi is az esély, termékeny lehetsz, láttunk már egyet s mást.

emellett persze a kivizsgálás indokolt!

első

2012. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát 19 éves vagyok ha már a korom szóba esett.

amúgy köszönöm a válaszokat,minden féleképpen elmegyek nőgyógyászhoz és megbeszélem vele a dolgokat.

2012. jan. 13. 20:55
 13/15 A kérdező kommentje:

és köszönöm hogy ajánlottátok az endokrinológiát,mert soha nem hallottam róla.

és igen amúgy tudom a védekezés nagyon fontos :)

2012. jan. 13. 20:56
 14/15 anonim ***** válasza:

19 évesen azért ez már nem oké. Bár az, hogy a fejletlenség mit takar nekem még nem tiszta, de a lényeg, hogy a körülötted lévő orvosok tudják majd, hogy mit kell tenni. :) Sok sikert! :)

(15.45ös voltam)

2012. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. jan. 14. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!