Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13 dpo-n barnázás és mensi...

13 dpo-n barnázás és mensi szerű görcs mensi megjövetelére utal? (nem szoktam barnázni sosem)

Figyelt kérdés
11 dpo-n csináltam egy tesztet,de negatív lett! :-)
2012. jan. 12. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg mensi.
2012. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül biztos, hogy mensi lesz. A terhességet azért is nevezték régen "másállapotnak", mert másként kezdett el viselkedni a szervezet mint előtte.


Én tegnap a 14. dpo-n teszteltem negatívat, nap közben többször volt enyhe mensis görcsöm, aztán este tusoláskor még valami rózsaszínes folyást is tapasztaltam. Mára viszont 2 tizedet föntebb ment a hőm és roppant érzékeny és fájdalmas lett a mellem.


Te hogy vagy ma?

2012. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Hát még ma sem jött meg,ma vagyok 14dpo-n. Tegnap este kis vérzésem volt,talán egy tisztasági betétnyi,tettem is fel éjjelre egy tampont,elkönyveltem,hogy megjött. De reggelre semmi sem volt,csak valami rózsaszín kis valami.Nem merek tesztet csinálni,mert csak 1 db-om van itthon,és ahol élek,nagyon drága.

Véleményed?Mitől lehetett enyhe vérzés?

Veled mi újság?

2012. jan. 13. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy? Remélem mára sem jött meg neked! Hődet szoktad egyébként mérni?

Nekem ma reggel is pecsételő vérzésem van, és ugyanakkor a hőm is esett 2 tizedet (de még így is a coverline fölött vagyok). Ezt már tényleg nem értem... Ha meg akar jönni, akkor jöjjön, ha meg baba van a dologban, akkor miért pecsételek?... Itt is nagyon drága a teszt, már bánom, hogy otthonról csak kettőt hoztam magammal...

2012. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem tegnap este megjött!:-(

De legalább nem vagyok már kétségek közt.

Veled mi újság?

2012. jan. 14. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!