Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az abortusz? H Zajlik?...

Milyen az abortusz? H Zajlik? Faldalmas?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 01:19
 1/9 anonim ***** válasza:
zsani te vagy ?
2012. jan. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Google!
2012. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Remélem, hogy írtózatosan fáj!

Itt a nők 99%-a babára vár, ahogy én is, és fel tudnék robbanni az idegtől egy ilyen kérdés láttán.

2012. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Nézd meg a néma sikoly-t a youtoben, ill vereszsanet feltöltőtöl az aborsz c. videót, tuti elsírod magad!
2012. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hat barcsak bennem volna az a baba,amit te meg akarsz olni!!
2012. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Először is már magban az fájdalmas ahogy nézni fognak rád a rendelőben! Megvetéssel és szánalommal néznek majd rád és igazuk is van! A szokásos folyamat során (papírok kitöltése, kérdések, vizsgálat stb. ) bekísérnek a terembe a kis ágyadhoz. Ott majd azt csinálsz amit akarsz majd este fel raknak neked egy gyufa nagyságú "valamit" a nevét pontosan nem tudom, szóval ezt a valamit azért rakják fel, hogy ki tágulj, ez az eljárás önmagában már mert magyarul megmondva befekszel az orvos elé, szétnyitód a lábad ő egy fogóval megcsípi a méhszájadat és egész egyszerűen belehelyezi ezt a "valamit"..utána visszamész a szobácskádba majd vársz reggelig amíg ki nem tágulsz. Közben nem tudsz majd aludni úgy fog fájni a hasad de ez mellékes.

A műtű konkrétan úgy történik, hogy leveszed a bugyikádat megint befekszel az orvos elé akik körül már többen is vannak, a lábaidat felszíjazzák, feltűrik a hálóinged, letakarnak, neked majd ki kell nyújtanod az egyik kezed oldalra amibe majd bele lövik az altatót amitől ugye elalszol...majd felébredsz és hopp! nincs gyerek!

ugye jól hangzik??! engedelmeddel magát a műtétet vagyis azt hogy kaparják ki belőled szerencsétlen gyereket inkább nem írom le, nehogy álmatlan éjszakáid legyenek anélkül is lesz egy-két elég rossz napod!

Sok sikert!

2012. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
elnézést a hibákért, de tiszta ideg vagyok egy ilyen kérdésnél...
2012. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A méhszájtágítást tuti fáj. A műtét maga lehet, hogy nem fáj, mert addig altatnak. Viszont a babádat nem altatják, tehát neki mindenképpen fájni fog. Utána viszont újra fájni fog neked is, mind testben, mint lélekben.
2012. jan. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lovász márta válasza:
Szia ha nem szeretnéd a babát papirmunka egyben családsegitő ha mind megvan korház bemész este megkapod a tágitot hát az 1perces irtora fájt nekem nagyon leizzadtam nem kellemes,utána pihenj feküdj másnap meg kapsz nyugtatot és várod szolitanak név szerint altatás van innentől már nem lesz fájdalmas pár napot olyan lesz a fájásod a hasban mintha megjőnne igénylés fekűdni fekűdni 1hétig nehezet nem emelhetsz és majd az orvos szerint általába 2hét múlva ultrahangra kell vissza menni sikerűlt e BAJCSIT KORHÁZAT NEM AJÁNLOM 3SZOR MŰTŐTTEK MINDEN HONAPBA MER BENNE HAGYTÁK A KICSI PARABJAIT BORZASZTO DOLOG EZ
2012. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!