Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Diane 35-öt szedett közületek...

Diane 35-öt szedett közületek valaki? A dokim ma azt mondta 3-6 h minimum várjuk a babával, nehogy fejlődési rendellenessége legyen...

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a teherbeesésem előtt diane35 szedtem,ahogy abbahagytam következő hónapba megfogant a mi kis csöppségünk!:)Nekem azt mondta a doki h nem lehet ettől semmi baja!Remélem nem is lesz!17 hetes kismami
2008. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is azt szedtem,de nekem nem valt be,ezert abbahagytam,es mar a kovetkezo honapban nem is jott meg,mert babas lettem.

Nekem azt mondta az orvosom,h nem kell varni semmit,mert ezek a mai gyogyszerek annyira kevest hormont tartalmaznak,h nem lehet semmi baj.

17 hetes kismama

2008. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratulálok a babákhoz mindkettőtöknek. Kicsit azért megijedtem attól, amit ma mondott a nőgyógyászom, de ezek szerint más dokik másként vélekednek erről. :)
2008. márc. 31. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 5 évig szedtem a Diane 35-öt.Tavaly májusban hagytam abba, és azóta sem jött össze.A dokim szerint annyira felborította a hormonháztartásom, ja és a peteérésem is.Mert az sincs.De legalább eljutottam odáig, hogy már van csak kicsi a petém:( Én hallgatnék a dokidra, ő bizti jobban tudja.De sokmindentől függ.Pl.meddig szedted, mire szedted.
2008. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!