Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok,...

13 hetes kismama vagyok, szénsavas ásványvízet tudok szinte csak meginni, ettől a babának lehet-e valami fejlődési rendellenessége, kalciumhiánya?

Figyelt kérdés
2008. dec. 11. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is csak a bubis vizet tudtam meginni a terhesség alatt. A pici fiam 10 hetes és egészséges mint a makk. :-) Szoptatás alatt nem lehet szénsavasat inni.
2008. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
meg terheseg alatt sem nagyon lehet szensavasat inni, mert allitolag,a kalcium miatt
2008. dec. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz. Terhesen csak bubis vizet tudtam inni, mióta szoptatok,csak a mentes csúszik le:-))

A kalciumot biztosan nem vonja ki a szénsav.

3 hónapos baba anyukája

2008. dec. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én megtaláltam az aranyközéputat és enyhén szénsavas ásványvizet iszom! Én is hallottam róla, hogy a szénsav állítólag gátolja a kálcium felszívódását, de egyre kevésbé hiszem! Én Calcium Sandoz pezsgőtablettát iszom, mert nagyon sokat görcsölt a vádlim! Amikor elfogyott és nem tudtam szedni, visszajöttek az izomgörcsök! Azóta már vettem újból és szénsavas ásványvíz mellett is tökéletesen elmúltak a panaszok! Szóval biztos hogy fel tudott szívódni így is!

34 hetes kismama

2008. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!