Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mijen vitaminokat szedjek?...

Mijen vitaminokat szedjek? Mert az elevitröl nem sok jót hallottam

Figyelt kérdés
Amúgy 3és fél éve probálkozunk most sikerült feb22. én volt meg utoljára ma vettem tesztet és poz lett szerintetek menjek most orvoshoz vagy várjak még vele??
2008. márc. 31. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!menj orvoshoz akár már holnap.

nemtudom milyen nem jókat hallottál az elevitről én azt szedem, meg vagyok vele elégedve.a gravidával kezdtem, de attól rosszúl voltam.de mindenkinek máshogy reagál a szervezete mindenre.ha esetleg azt hallottad az elevitről hogy hízni lehet tőle, hát ez hajlam kérdése.ha hajlamos vagy a hízásra, esélyes hogy hízól, ha nem vagy hajlamos a hízásra mindegy mit eszel,szedsz.

23hetes kismama, boldog babavárást, mégegyszer GRATULÁLOK

2008. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kellene még várni szerinted a dokival??Még elvégre csak 5hetes vagyok!!!
2008. márc. 31. 20:29
 3/12 anonim ***** válasza:

Én csak magne B6ot szedtem a rosszullétek kordában tartására,és most néha egy kis vasat.Nem tartom jónak egyik terhesvitamint sem.Jön a nyár,és a gyümölcsszezon...inkább sok,vegyszermentes zöldséget és gyümölcsöt egyél,én már alig várom őket.

Jah,és menj dokihoz amint lehet!Grat a kicsihez!

2008. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon arik vagytok amúgy a növérem is azt monta hogy ne szedjek semmit csak egyek sok-sok gyümölcsöt. Nagyon boldog vagyok hogy babánk lesz végre!!!!!!!!!!
2008. márc. 31. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához!! :-) Én is 5 hetesen mentem orvoshoz, nagyon jó volt érezni, hogy a terhességem tényét az orvos is megerősitette, és mindent rendben talált. Segitett milyen vitamint szedjek (elevitről lebeszélt) és elmondta mire kell figyelni, hogy nehogy elmenjen a baba. Szerintem menj el Te is, 6 hetesen már hallani a babád szivverését!
2008. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok.

nem korai a doki 5hetesen.a tehes vitaminról akkor érdeklődj az orvosnál, beszéld meg vele, mit javasól.

GRAT :D

2008. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ja igen, elevitről lebeszélt. sok zöldség, gyümölcs, sok folyadék. az elevitet belgiumban már be is tiltották.
2008. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És mire kell figyelni hogy ell ne menjen a baba!!!
2008. márc. 31. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem miért tiltották be az elevitet?mit tudni erről?
2008. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babádhoz!:-))

Amúgy én is Elevitet szedtem, nem volt vele semmi gondom. Igaz, csak a 16. hétig szedtem rendszeresen, azóta csak hébe-hóba. Nekem amúgy a dokim nem mondott róla rosszat, csak én szedek egyéb táplálékkiegészítőt (Flavon Kids) és abban benne van minden, ami kell és még sokkal jobb is, mint a terhesvitaminok.

A folsav szedésére azért figyelj, mert az nagyon kell ahhoz, hogy a babád egészséges legyen, segít az idegcső-záródási rendellenességek megelőzésében(nyitott gerinc).

Én feltétlenül elmennék dokihoz, bár igaz, én csak akkor hittem el igazán, hogy valóban babám lesz, amikor a doki is igazolta és megláttam az uh-n... Földöntúli élmény volt, hogy az a kis babszem ott benn tényleg az enyém!

Boldog babavárást!

25 hetes kismama

2008. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!