Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy végre baba?

Lehetséges, hogy végre baba?

Figyelt kérdés

20-án kellett volna megjönnie.

Nálam két "elmélet" van,mert elég rendszertelen a mensim.

Tehát 14-én, vagy 20-án kellett volna megjönnie,múlt hét szerdán 26-án csináltam tesztet, negatív lett :(

Tüneteim nincsenek, csak nagyon erős folyásom, és nincsen se illata,se színe,hál' istennek.

A mellem nem feszül, csak mindig éhes vagyok és szomjas is.

Mit gondoltok?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.


2008. márc. 31. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor volt pé-d? Mert abból sokmindenre lehetne következtetni, főleg arra, hogy kb. mióta késik. Milyen a folyásod állaga, mert csak azt írtad, hogy sok.
2008. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és még annyit felejtettem el, hogy hőt mérsz? Első baba lenne? Mióta próbálkoztok?
2008. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia!

A folyásom nagyon híg,a hőmet nem mérem, pé-m pedig 6.-a körül volt,tehát kb. 3 hete.

Szeptember óta próbálkozunk, tudom nem nagy idő, de mi mégis nagyon szeretnénk.

Második baba lenne,ha jönne végre:)

2008. márc. 31. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a pé-d 6-án volt, akkor 19. vagy 21--én kellett volna megjönnie. De, ha nektek ez már a második babátok, akkor neked már tudnod kellene hogy az elsővel mit éreztél.
2008. márc. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első babámnál semmiféle tünetem nem volt, se hányinger,sem mellfeszülés,egyátalán semmi,csak csináltam egy tesztet és pozitív lett,szintén így késett,mint most csak a 3 nap késés után pozitív teszttel és egy pocaklakóval lettem gazdagabb és szerencsésebb.
2008. márc. 31. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj újra!
2008. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!