Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek ha a Regulon...

Teherbe eshetek ha a Regulon filmtabletát a második nap szedtem és aznap voltam a párommal?

Figyelt kérdés
Már rég szedem a tabletát és a második tabletta után voltam eggyütt a párommal,mondjátok azt,h már akkor is használ.
2012. jan. 6. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor elkezded először szedni a tabit akkor 1 hét után nyújt védettséget!
2012. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már rég szedem,nem mot kezdtem,már egy fél éve,akkor is első tabletta után 1 hetet kell várni minden zedéskor
2012. jan. 6. 16:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban az lett volna biztonságos, ha megvárod az egy hetet.
2012. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Najó,totál elment az életkedvem.
2012. jan. 6. 16:48
 5/6 A kérdező kommentje:
valaki még segitsen,léccci
2012. jan. 6. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit írt az egyik válaszoló, az marhaság. Az a kezdeti 1 hét csak arra vonatkozik, amikor legeslegelőször elkezded szedni, tehát előző ciklusban még nem szedted. Ha már hónapok óta folyamatosan szeded, akkor már folyamatosan véd, tök mindegy, hogy hanyadik tablettánál tartasz, és hanyadik ciklusnapodon. A 7 mentes nap alatt is véd.
2012. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!