Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal babát szeretnénk....

Párommal babát szeretnénk. Vettünk egy Gabriel ovulációs hormon tesztet, de a 8 tesztből mindegyik negatív lett, pedig azokon a napokon biztos kellett lenni peteérésnek. Mennyire megbizhatóak ezek a tesztek? Tudtok mást ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ezzel a teszttel (Gabriel) én is így jártam. Teljesen negatív volt azon a napon, amikor volt az ovum, mert hő, és minden egyéb más azt igazolta.

Sikerült is teherbeesnem:) pedig a teszt negatív volt végig.

2012. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, de nekem sem vált be. Rendelj vateráról, sokkal olcsóbb, de érzékenyebb. Nekem általában két napig is pozitív szokott lenni ezekkel az olcsó tesztekkel.
2012. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg ez vált be...:) ebből látszik mennyire nem vagyunk egyformák. Nekem is volt viszont olyan márka amelyik nem volt egyértelmű. Egyébként te betartottál minden "szabályt"(gondolok a du.időpont,vagy nem ettél illetve ittál a tesztelés előtt egy órával)? Én az elején nem figyeltem 100%-ban ezekre ,és nem is mindig találtam el LH csúcsot.
2012. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem se vált be, aszerint soha nem volt peteérésem. Pedig hőmérőzés és teszveszes teszt mutatta.
2012. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem, a gabrielnek még a terhestesztje is olyan halvány volt nekem,pedig másféle tesztről már leugrott a második csík.

Inkább rendelj a vateráról wondfo ovutesztet, 70 ft.

A legjobb!!! (nekem)

2012. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, már meg is rendeltük a wondfu ovutesztet a vaterán. reméljük beválik! amúgy betartottunk mindent pontosan. egyszerűen csak rossz és drága a teszt.
2012. jan. 6. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bármelyik ovulációs teszt pontosan kimutatja minden ciklus 14-15.napján az ovulációt.Elötte és utána egy-egy nappal halvány pozitiv.
2012. febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!