Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi jelek kinél,...

A terhességi jelek kinél, hogyan alakultak az első és a második terhesség esetében? Ugyanaz vagy más tűntek voltak?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A sogornomnel pl mas volt az elsonel aki fiu volt nem volt hanyingere es minden mas tunete elenyeszo volt a masodik lany lett es szornyu rosszulletei voltak,bisztos volt benne hogy lany lesz mert annyira mas volt.
2008. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem mind a harom terhessegem az elejen ugyanolyan volt.Mindentol hanytam es rosszul voltam meg a szagoktol,illatoktol is.Pedig az elso babam fiu a masodik kislany,most meg nem tudjuk.A 16.-ik het utan viszont mindegyik mas,nagyon kulombozo.A fiam lusta volt,nem sokat mocorgot,viszont sokat csuklott.A lanyom pedig egy orokmozgo volt,a 16.-ik heten mozdult meg eloszor es onnantol kezdve szinte meg sem allt.Az elso ket terhessegemmel nem voltam kivanos,most viszont nagyon.Remelem tudtam segiteni.

Udv.egy 21 hetes kismami!

2008. márc. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26 hetes kismama vagyok, és mai napig csak annyi jele a terhességemnek, hogy nagy a pocakom és mozog a kicsi...azon kívül első perctől semmi egyéb bajom nem volt, úgyhogy egyénenként és terhességenként változik.
2008. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!