Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát, de...

Nagyon szeretnénk babát, de nincs peteérésem (egyáltalán semmi), a gyógyszer mellékhatásai között pedig ott van az ikerterhesség veszélye. Nincs más módszer? Jelenleg csak egy babóra vagyunk felkészülve!

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 16:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Eddig clostilbegyt-et kaptam, de hosszútávon ez sem lehet megoldás. Semmilyen kivizsgálás nem volt, nem értem, hogy lehet ilyen felelőtlen egy orvos....
2009. máj. 22. 17:45
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát így jártam én is! Az orvos nem követte végig UH-gal a peteérésemet, s ikrek fogantak.

Én azt tudom mondani, hogy nagyon jó ez a gyógyszer, de kell a felügyelet és kellő odafigyelés mellett meg lehet akadályozni, hogy többes terhesség legyen.

Másrészt a peteérés mindig összefüggésben van az ösztrogén és progeszteron egyensúlyával.

Összefüggésben van az agyalapi mirigy helyes működésével, ami ne gátolja le a teherbeesést (peteérést).

Ha nincs jelen progeszteron, akkor még peteérés esetén is, de a tüsző sem reped meg, s ösztrogént termel csak.

Egész ciklusban lehet Barátcserje kapszulát szedni, ami elég komoly progeszteron segítő gyógynövény alapú... úgy néz ki egyébként mint a gyógyszer.

Van az AVIVA torna, ami szintén elősegíti a helyes mederbe terelést úgymint peteérés, ovuláció, ez speciális gyakorlatok, ami az alhasi vérkeringéssel idézi elő a változásokat. Erről is sok jó tapasztalat van.

Van a sokat emlegetett cickafark-palástfű iszogatás is.

Kinek mi jön be.

Nekem már csak a gyógyszer segített.

2009. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
értem- csak ezt nem hogy most akkor most kezdtetek el probálkozni a babával dolgot hogy érted?nem 1.5éve kezel a dokid?akkor miota probálkoztok?
2009. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátlót már régóta abbahagytam, mert nem sokkal azután, hogy elkezdtem szedni drasztikusan meghíztam. Ezek után már nem volt peteérésem és azóta kezel a doki. Babával pedig még csak 1-2 hónapja próbálkozunk.
2009. máj. 23. 11:21
 15/16 anonim ***** válasza:

értem!Akkor valamidet felboritott a fogamzásgátló.ennek kelene utánna nézni. Szóval inkább másik dokit kéne keresni.

nekem akkor borult fgrel a ciklusom mikor 43 kg voltam. 38 napos lett a menzim.

2009. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is szedtem 3 hónapig a Clostylbegytet és két petéjű ikerterhességem lett.De nem bántuk meg.
2009. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!