Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát, de...

Nagyon szeretnénk babát, de nincs peteérésem (egyáltalán semmi), a gyógyszer mellékhatásai között pedig ott van az ikerterhesség veszélye. Nincs más módszer? Jelenleg csak egy babóra vagyunk felkészülve!

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Helyeslem az álláspontodat.Egy gyerekkel is nehéz,hát akkor egyszerre kettővel.

Próbáld ki a Barátcserje kapszulát,málnalevél teát...Nekem segítettek és kismama lettem.Ciklus második felében a palástfüvet.

Táplálkozz egészségesen,tartózkodj a friss levegőn.

2009. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

clostylbegitre gondolsz? rá van irva de azért elég kicsi az esélye h tényleg ikrek legyenek...

egyébként meg ha lenne peteérésed és nem küzdenétek ilyen problémával és tök spontánul ikreid lennének akkor gondolom azért egy idő után örülnél nekik nem? :)

Ez a ti döntésetek h mi a fontos, tényleg akartok babát és belevágtok a peteérlelésbe,gyógyszeresen akár, vagy pedig féltek az ikerterhességtől és egyáltalán nem lesz babátok.

Persze nem azt mondom h nem lehet spontánul, csak ugye azt irtad h egyáltalán nincs peteérésed.

2009. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
a második vagyok ezt természetesen úgy értem amit irtam h ha már minden természetes dolgot kipróbáltál (én is mindent megcsináltam már h peteérésem és rendes ciklusom legyen de nekem nem használtak ezek a természetes gyógymódok)
2009. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És a gyógyszer használt? Mert az sem használ mindenkinek.
2009. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A gyógyszer használt, de csak 3 hónapig van utána ciklusom. ez pedig elég kellemetlen. Még csak most kezdtünk próbálkozni a babával. És amúgy is elég gyógyszerellenes vagyok, csak akkor veszem be, ha nagyon muszáj.
2009. máj. 22. 16:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ikerterhesség kockázata sokkal kisebb, mint a gyermektelenségé...

Nekem pl öt tüszőm érett Clostival, örülök, ha egy baba összejön végre...

Egyébként kora terhességben lehetőség van a babák számának redukálására- nade erre jobb nem gondolni.

Azt kinyomozta már az orvosod, miért nem érik tüsződ? Volt hormonvizsgálat a 3. és 21. napon?

2009. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik hogy nagyon kicsi esélye van hogy ikerterhesség legyen!Az lombiknál van általában és akkor is ritkán.

A másik hogy inkább legyen 2 tő mint egyse!


És a harmadik hogy ha nincs magától peteérésed akkor valahogy megkell hozni azt a peteérést mert különben nemlesz babád!


Nekem ugyan ez volt a problémám!1 évig kezeltek peteérés serkentővel!

Fölöslegesen.Mindennek van oka!Először a dokiknak megkéne keresni hogy miért is nincs peteérése?Mert valamitől leált az a peteérés és annak oka kell hogy legyen.Szóval a mostani dokim megvizsgált kiderült hogy mégis van pém nemtudom hogy hogyan de ő aztmondta adig hozzám sem nyúl gyógyszerrel mig nincs meg az ösze vizsgálatom.

2009. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Már másfél éve járok a dokim nyakára, de még semmilyen vizsgálatot nem csinált. Sajnos régebben fogamzásgátlót szedtem és miután abbahagytam fél év múlva kimaradt hónapokig és ez most sem javult. Hétfőn megint célba fogom venni a dokit és mondom neki h küldjön el kivizsgálásra.
2009. máj. 22. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

igefigyelj!Ilyen dokikkal kár foglalkozni!Nekem az új dokim először rákszürész majd vérvételt 2-ször mert egynek nemhiszünk és spermavizsgálat és átjárhatósági mindez 1 hónapon belül.

És nagyon haragszoma dokimra hogy 1 évet elpazaroltam miatta!hagyd ott válts dokit. ilyet már csináltak nektek spermavizsgálat?

2009. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
eddig mivel kezelt?
2009. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!