Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 3 hónapos...

Lehetek terhes? 3 hónapos lesz a babám, viszont csak 1x jött meg. Szedek gyógyszert, azt amit szoptatás alatt lehet, viszont már nem szoptatok. Véd az eléggé? Miért nem jön meg? Érdemes tesztet csinálni? A hcg mikor ürül ki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha rendesen szeded a gyógyszert, akkor nem lehetsz terhes. Előfordul, hogy szoptatás alatt/után nem lesz azonnal rendszeres a menstruáció, egyszer megjön, aztán meg csak több hónap elteltével. Ha nagyon aggódsz, egy teszt nem árt, de szerintem nem szükséges.
2009. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem egyet, nagyon halványan van vmi. Ugye nem?? Énmég nemállok készen. lehet az hogy nem ürült ki a hcg?
2009. máj. 22. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sajna rossz tapasztalatokat mondtak a szoptatás utániról. Két olyan ember is ismerek aki az alatt lett terhes, hogy ezt szedte, de nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi, de mindenféleképpen menj orvoshoz szerintem. Majd ír meg!
2009. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!