Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat olyan hogy az...

Előfordulhat olyan hogy az egyik hónapban kimaradt egy peteérésem és a következőben meg pár nap eltéréssel 2 érjen meg?

Figyelt kérdés
Volt menzim, és menzi után 1-2 napra (tegnap reggel) voltunk együtt a barátommal. Most olyan fura érzés van az alhasamban. Lehetek terhes?
2008. márc. 30. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Már az előző hónapban azt hittük baba, de aztán sajnos mégsem. Remélem nem kérdeztem hülyeséget, végülis az ikrek is így lesznek. Jó lenne ha baba lenne belőle :)
2008. márc. 30. 15:43
 2/7 anonim ***** válasza:

www.fn.hu/archivum/20030710/ovulacio_nemcsak_egyszer_egy_honapban

itt olvastam ilyesmiről. Ritka , de előfordulhat!

Az hogy lehetsz-e terhes sajna nem tudom, bár az együttlét után sztem fizikailag még nem érezhető - de mivel mi is épp babára gyúrunk, ilyenkor az ember minden jelet annak tekint akaratlanul is;)

2008. márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat. Minden nőnél vannak ovuláció nélküli hónapok, s olyan is lehet, hogy mindkét petefészekben érik pete.
2008. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attol hogy az eggyik honapban nincs peteérés nem valoszinü hogy a másik honapban kettő érik.
2008. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem. de van csak ritka a hőd mennyi?
2008. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hőmet sajna nem méregettem, ha baba akkor megnő vagy visszaesik?
2008. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha baba akkor 37 körül van a hőd.mérd meg ha afölött van vagy akörül akkor baba. de hüvelyben mérd
2008. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!