Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet egy hét eltéréssel 2...

Lehet egy hét eltéréssel 2 peteérésem?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete volt peteérésem, és ma megint úgy érzem, mintha az lenne (fáj a hasam, meg szurkál). És ha így van, és csak az egyik termékenyül meg, a másik meg nem, akkor az hogy van??? (bocsi, azt hiszem kimaradt a biosz óra ezen része...

Biztos ami biztos, ma is "belőttünk" egyet! :D


2010. okt. 18. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy volt peteérésed? Ezt csak a tünetekből nem lehet kikövetkeztetni! Vezetsz hőgörbét? Az alapján már igen, vagy esetleg ovuteszttel meg lehet állapítani hogy tényleg volt-e.

Én vezetek hőgörbét. Voltak peteérésre való tüneteim, minden ami kell, és mégsem volt meg! A ciklusom elején is voltak tünetek és most is vannak, de még nem volt meg. Viszont talán pár nap múlva már okosabb leszek...úgyis a végén derül ki.

2010. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Máskülönben, igen előfordulhat egy ciklusban több peteérés, de ez szerintem ritkaság...
2010. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán van egy ciklus alatt 2 peteérés, főleg ilyen eltéréssel. Elmondom az én tapsztalatom. Miután abbahagytam a fogamzásgátlót, nekem i mindig szurkált az oldalam félidőben. Aztán a 2. hónapban úgy ahogy most nálad is, 1 héttel a pé után megint szurkált. Én is néztem nagyokat, hogy ez most mi. Aztán nem jött meg, 3 nap késéskor csináltam tesztet, de akkor már amúgy is biztos votam abban, hogy terhes vagyok,mert sok fura érzésem volt.

Úgyhogy nálam ez a 2. szirkálás valószínű a beágyazódás volt.

2010. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak a szurkából gondoltam, hogy talán... ha nem, akkor nem tudom mitől fáj még mindig... :(
2010. okt. 18. 16:29
 5/19 A kérdező kommentje:

Honnan tudtad biztosra már akkor, hogy terhes vagy?

Ez a verzió jobban tetszik, mint egy ciszta. :)

2010. okt. 18. 16:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor mikor még szurkált, nem tudtam mitől van. De aztán mikor már meg kellett jönnie, voltak furcsaságok, melegnek éreztem magam, többször égett az arcom, pedig feküdtem, és nem volt meleg, hírtelen intezívebb pulzus, meg ilyenek. Éreztem, hogy valami megváltozott. Mondtam is a páromnak, de nem vett komolyan. :) Akkor még nem terveztük kifejezetten a babát, csak egyszer nem védekeztünk a hónap folyamán. Még akkor este el is rohantunk tesztért, a 2 csík után már ő is elhitte, hogy nem a levegőbe beszélek. :)
2010. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hányadik napon csináltad a tesztet?
2010. okt. 18. 16:42
 8/19 A kérdező kommentje:

Rám egyébként gyengeség érzet, meg néha hányinger jön, szédülni meg sokat szédülök, uh az nem mérvadó.

De gratula nektek, mire várod a bébit?

2010. okt. 18. 16:45
 9/19 anonim ***** válasza:

Késés után 3 nappal. De azért nem biztos, hogy nálad is amiatt szúr most, de több esélyt látok arra, mint 2. peteérésre. De majd kiderül. Írd meg mindenképpen, ha már tudsz valamit!

Már megszületett, lassan 7 hónapos nagylegény. :)

2010. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt, s 5 nap különbséggel meg is termékenyült. Így lettek ikreim. Az első ultrahangon még látszott is köztük az 5 nap különbség!
2010. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!