Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnap eloszor lefekudtem a...

A tegnap eloszor lefekudtem a barátommal, de nem hasznaltunk ovszert, o vigyazott h amikor megjott neki kivegye de megis felek, h terhes lehetek. Elofordulhat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 14:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és örülök,h segíthettem!Egyébként majd meglátod felszabadultabban, gondtalanul és a következményektől nem tartva mennyivel jobb az együttlét.:-)Minden jót neked!
2008. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
KOSZIKE,EN IS MINDEN JOTT KIVANOK NEKED.REMELEM H TENLEK JOBB LESZ.KERLEK meg magyarazd el h hogy kell kiszamitani azt a naptaros dolgot,h mikor v peteeresem.ha van idod.elore is koszike.
2008. ápr. 1. 13:28
 33/36 anonim ***** válasza:
Vannak a neten különböző ovulációs naptárak,amik segítenek számolni,viszont az a legjobb,ha regisztrálsz a www.ciklus.hu-n. Ez gyakorlatilag egy menstruációs naptár,ha bejelölgeted a ciklusaidat az azért is jó,mert nyomon tudod követni a rendszerességét és ők az adatok alapján kiszámolják a peteérést sőt különböző színekkel jelölik is,melyek a teherbeesés szempontjából veszélyes napok.Ugyaakkor ez nem 100%-ig megbízható de nekem pl. nagyon bevált.Ezen kívül ha figyeled a testedet észreveheted a peteérést,akkor ugyanis tojásfehérje szerű nyúlós folyás jellemző.A peteérés a ciklus 10. és 20. napja közt van. Ezt azonban nem lehet teljes biztonsággal kijátszani, szóval védekezni mindenképpen kell.Remélem segítettem.
2008. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
igen segitettel.KOSZONOM
2008. ápr. 1. 16:00
 35/36 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta,Jól reagált a szervezeted a 72 órásra?
2008. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
koszike h erdeklodsz felolem,aranyos vagy.nem erzen furan magam.pont ugy mindt maskor,semmi roszt nemerzek.
2008. ápr. 5. 09:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!