Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnap eloszor lefekudtem a...

A tegnap eloszor lefekudtem a barátommal, de nem hasznaltunk ovszert, o vigyazott h amikor megjott neki kivegye de megis felek, h terhes lehetek. Elofordulhat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 14:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
utoljára a 14.napon jött meg? akkor peteérésed sem volt. ne aggodj. te valoszinüleg nehezbben esel teherbe mert nemindig van peteérésed.
2008. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
A 72 órás tabi egy olyan magas hormontartalmú gyógyszer ami az aktustól számított 72 órán belül megakadályozza a megtermékenyülést vagy ha már találkoztak a sejtek akkor nem hagyja életben. Azért kell vele vigyázni,mert nagyon felborítja a szervezet hormonháztartását. Nőgyógyász írja fel,de kül. tiniambulanciákon is hozzá lehet jutni. A teherbeeséshez egyébként ennyi is elég lehet,és kicsi ugyan az esélye,de nem szabad ezt lazán venni ha még nem akarsz babát.Drukkolok,h ne legyen semmi baj!
2008. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni kb. 4-5 ezer forintba kerül. Nem teljesen értem,amit írtál,márc. 14-én volt meg utoljára,vagy hogy is van ez?Mert ha úgy,akkor ez a ciklusod 18. napja és bizony tegnapelőtt simán lehetett peteérésed!A 10. és 20. nap közt a legveszélyesebb így "vigyázni".
2008. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek aki irt.....nagyon remelem h nem lesz semmi gond.nem erzek semmi kulonos erzest.de azert na.....mar kelett volna jelenkezenek az erzesek?mi a legbiztosabb jel h baj van?koszi ha irtok
2008. márc. 31. 08:52
 15/36 A kérdező kommentje:
kerlek irjatok meg velemenyt mert negyon felek h baj van,en meg csak 16 eves vagyok,belatom h felelotlenek voltunk,ha anya megtudna h megvolt nagyon csalodna benne,es ezert remenykedeh h nincs gond,es a babat nem szeretnem megolni de megtartani sem lehetne ha baj v,koszonom ha irtok meg!!koszonom!!!
2008. márc. 31. 09:37
 16/36 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem lehet semmit érezni teherbeeséskor,a tünetek általában a mensi elmaradása körül kezdődnek,kb. 10 nappal a megtermékenyülés után,ugyanis annyi idő kell,h a megtermékenyült petesejt beágyazódjon a méhfalba.Hány napos szokott lenni a ciklusod?Azt a menstruáció első napjától a következő mensi első napjáig számoljuk. Mikor volt az utolós mensid?Mármint hányadikán jött meg az utolós mensid?Abból tudok neked számolni.
2008. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
az utoloso marc.14.en jott meg es 5napot tartott.a terhesegi teszt az aktus utan hany napra mutatja ki ha baj van,es hany szazalekban pontos.ha veszek egy teztet avval ponosan megtudhatom az erednenyt.irjatok kerlek.koszonom
2008. márc. 31. 10:24
 18/36 anonim ***** válasza:
Tesztelni az aktus után kb. két héttel érdemes leghamarabb,vagyis nagyjából a mensi kimaradásakor.Nem érdemes hamarabb,mert nem biztos,h kimutatja ha babás vagy ugyanis a megtermékenyült petesejt 7-14 nap alatt ágyazódik be a méhfalba. Ha nem tud beágyazódni,hiába termékenyült meg,távozik mensi kíséretében. A tesztek 99%-os pontossággal működnek. Egyébként az idegeskedés miatt is késhet.Voltam így én is,amikor még nem akartam babát. Késett a mensim 4 napot de a teszt nega volt és tényleg nem voltam babás.
2008. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
kerlek aki irta h tud szamolni abol h mikor jott meg az utojara kerlek irjan,koazonom,koszonom
2008. márc. 31. 10:44
 20/36 A kérdező kommentje:
kerlek irjatok velemenyeket.koszonom,koszonom
2008. márc. 31. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!