Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnap eloszor lefekudtem a...

A tegnap eloszor lefekudtem a barátommal, de nem hasznaltunk ovszert, o vigyazott h amikor megjott neki kivegye de megis felek, h terhes lehetek. Elofordulhat?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 14:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
A számoláshoz hogy biztsabbat tudjunk kéne az utolsó 3 mensid első napja,tehát a januári a februári és a márciusi,ami mint írtad 14-e.Abból ki lehet számolni,mikor volt peteérésed és mikorra várható a köv. mensi.
2008. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
nem vagyok bene bizti de aszem,h 4,7 es 14 iken.
2008. márc. 31. 14:10
 23/36 A kérdező kommentje:
jaj nagyon remelem h nem v terhes,nagyon felek..
2008. márc. 31. 14:12
 24/36 A kérdező kommentje:
es ha nem beteereskor tortent a dolog,ha kerult is belem smerma nem lehetek terhes??
2008. márc. 31. 14:13
 25/36 anonim ***** válasza:
Az előző mensik alapján még peteérés előtt történt a dolog,de ezt nem lehet 100%-ra megállapítani,de ha figyeled a tested akkor ki lehet következtetni,mikor van pé. Csak érett petesejtet lehet megtermékenyíteni,de akkor is mindig vigyázni kell a ciklus során,mert bármikor lehet érett petesejt.Főleg a Te korodban,ilyenkor még nem biztos,h minden mindig pontosan zajlik a szervezetedben.
2008. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ráadásul a sperma kb. 48-72 óráig életképes odabent,szóval még ha pé előtt történt is a dolog és mondjuk két nap múlva volt peteérés akkor még megtermékenyülhet a petesejt. Hogy vagy azóta?
2008. ápr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
koszonom h irtatok,ma voltam dokinal es adott ket 72oras gyogyszert,az egyiket bevettem a masikat azt monta h este vegyem be.remelem h igy mar tenleg nem lessz semi gond,mert ma meg idobe vagyok.koszi aki irt.....
2008. ápr. 1. 11:46
 28/36 A kérdező kommentje:
ugye ez a gyogyszer 100%os.most ugye tuti h nem lesz gond?????koszike megegyszer ha erre is irtok velemenyt!!!!
2008. ápr. 1. 11:48
 29/36 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök,h elmentél dokihoz!!!!!!!Így tuti nem lesz semmi gond,max annyi,h mivel ez a gyógyszer magas hormontartalmú,megzavarhatja a cikusodat és vagy hamarabb jön meg vagy késni fog de baba tuti nem lesz,ne aggódj. Legközelebb ne hagyd a barátodnak,h így legyetek együtt,vagy írass fogamzásgátlót vagy mindenképpen használjatok óvszert. Az óvszer sok szempontból jobb is,mert a tabi olyan hormonokat tartalmaz,ami rossz hatással lehet a szervezetedre,sőt,néha meddőséget is okozhat,főleg mert ilyen fiatal vagy. Ráadásul ha a barátod igazán szeret,nem fog ellenkezni hogy óvszerrel vigyázzon rád. Minden jót kívánok neked!Az utolsó néhány választ én írtam,ha bármi gond van,írj privit nyugodtan.

Egy picit tapasztaltabb csajszi:-)

2008. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
jaj koszonom neked,aranyos vagy.hat az bizti h nem fogok tobett ovszer nelkul szeretkezni,mert most nagyon megijedtem.KOSZIKE H IRTAL!en meg tenleg tapasztalatlan vagyok mert nekem ez v az elso.orulok h a tabi megakadajozza a terheseget.MEGEGYSZER KOSZ H IRTAL!!!
2008. ápr. 1. 13:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!