Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta halvány +-t tesztele...

Napok óta halvány +-t tesztelek. Holnapra nem várom, de ma reggel barnázni kezdtem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
El fogom veszíteni?
2009. máj. 22. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz még ma !Nem biztos hogy elveszíted de én sajnos voltam így pozi teszt barnázás és utána sajnos vérzés és elment a baba!Én nem mentem orvoshoz pedig lehet hogy jobb lett volna:(:(:(:(
2009. máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj orvoshoz.De előfordulhat terhesség alatt pici vérzés az első időben.Ne idegeskedj!
2009. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha napok óta nem erősödött a +, akkor nem biztos, hogy meg tudott rendesen tapadni. ez olyankor szokott előfordulni, ha valami elindul, de aztán nem tud tovább fejlődni... főleg, ha még a nemvárt előtt vagy... :((

de a doki biztosan többet tud mondani.

2009. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem a dokival, azt mondta, ha erősödik a barnázás, akkor ennyi volt...ilyen korai szakaszban nem tud mit tenni, 3-4 hét múlva mutat vm-t az uh. Ha megmarad. Meg azt is mondta, hogy a hcg tesztek gyakran álpozitívak mostanában....:-(
2009. máj. 22. 08:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ez történik veled. Azért szorítok, hogy ne legyen gond, és megtapadjon rendesen a pici. Amúgy eddig én azt hallottam, hogy álpozitív teszt nem nagyon létezik. Az előző terhességem elején én sajnos az 5.héttől a 11. hétig hol erősebben, hol gyengébben véreztem. Kórházban is feküdtem, de semmit nem tudtak az orvosok tenni. Sárgatest hormont szedtem a 12. hétig. Aztán szerencsére magától abbamaradt a vérzés. Szóval, sajnos ilyenkor még tényleg nagyon kétesélyes a dolog. Én drukkolok! Arra gondolj, hogy ha egészséges kis élet, akkor úgyis ragaszkodni fog, és megmarad. Ha nem, akkor el kell engedni, akármilyen nehéz is.
2009. máj. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!