Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A "Clostis" GÖRBÉM alapján...

A "Clostis" GÖRBÉM alapján mit jelenthet, hogy a peteéréstől ritkán, de szinte minden nap van nagyon enyhe alhasi nehézségérzetem?

Figyelt kérdés

[link]



Görcsölgetésnek azért nem mondanám (nagyon enyhe mens. szerű tompa érzés), de nem tudom hova tenni. Jelenleg a ciklus 17. napján vagyok.


Ma kezdtem Utrogestant, mert menstruáció után még 1 hétig barnáztam, vs. progeszteron problémám volt. A peteérés előtt ez megszűnt.



Viszont most valami gond lehet?


2009. máj. 21. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki nem segít?
2009. máj. 21. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó görbe. Jó helyre is húzta be a pé-t, onnantól pedig szó szerint megugrott a progeszteron, jól felnyomta a hődet!

Elképzelhető, hogy azért érzed az adott tüneteket, mert "megkezdődött valaki". :)

(bárcsak nekem is ilyen szép görbém lenne...) DRUKK!

2009. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy... Sokan azért vagyunk itt, mert ehhez hasonlót szeretnénk "hallani". Én is ebben reménykedem, hogy minden rendben alakul, de a helyzet az, hogy ez a "fájdogálás" zavar és erre szeretnék megnyugtató vagy hasonló sorsú választ.
2009. máj. 21. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Szerintem fogd fel inkább úgy, hogy milyen jó, hogy ÉRZED, mert így biztos, hogy történik valami, ami eltér az eddig megszokottól. Aminek természetesen nem feltétlenül kell rosszat jelentenie, hiszen hányan számolnak be hasonló érzésekről akár koraterhesség időszakában is. Inkább gondolj arra, hogy "de jó, érzem, hogy működik a testem!" :)

CSAK POZITÍVAN! Drukkolok neked!

2009. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ez a két válaszod többet ér, mint 10 másik.

Köszönöm.

2009. máj. 21. 21:36
 6/6 nini24 ***** válasza:

Szia!


Baba lett a pocakban? :) Remélem! :)

2009. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!