Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabi mellett...

Fogamzásgátló tabi mellett teherbeesés? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
(Cerazette-szoptatás alatt alkalmazott bogyó) Ha netán nem venném észre, hogy babás vagyok, mivel ugye nincs menzeszem a bogyó és a szoptatás miatt, . Egyéb tünetek se jelentkeznének (az elsőnél sem voltak rosszullétek, csak egy kis mellfeszülés, de hát most szoptatok, azt sem venném észre), és teszem azt pár hónapig szedem tovább, mert nem veszem észre, akkor a gyógyszer hatása a magzatra mennyire veszélyes? Mondjuk csinálok tesztet, oké, de a teszt az meddig pozitív? Ha csökken a hcg szint a terhesség előrehaladtával, gondolom akkor a teszt sem pozitív már?
2011. dec. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj, a mai tabik olyanok, hogy ha babát várnál, semmiképpen se ártson neki.

A hcg kimutatható végig.

2011. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, ha kimutatható végig a hcg. Mert nekem valaki azt mondta, hogy nem...! Köszi a választ.
2011. dec. 30. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Cerazette mellett lettem terhes, a kislányom szerencsére makk egészségesen született.

Most újra szoptatok, és mivel még nincs menzeszem, havonta csinálok egy tesztet, biztos, ami biztos.

de én is úgy tudom, hogy a hcg hormon végig kimutatható.

2011. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is havonta csináltam egy tesztet, biztos ami biztos...
2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!