Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis Lányok! Mennyire...

Clostis Lányok! Mennyire tartjátok be, hogy étkezés előtt kell bevenni a gyógyszert? Most lesz az első adag holnaptól, napi kettő. Egy reggel, egy este öt napig.

Figyelt kérdés

Az estivel még nincs is baj, mert akkor szoktam enni, de reggel sosem eszek, max egy joghurtot! Tényleg fontos ezt betartani?

...

PCO-m van, már egy ideje szedem a Merckformint, s most fél év után kapok Clostit ... Hasonló helyzetben kinek mi volt az eredmény?

Köszönöm!


2009. máj. 21. 09:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ááááá

hülye vagyok

az egyik petefészekben látta a két nagy petét

de leírhatom az adatokat ha gondolod?

2009. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: mostmár értem:)))


Kedves Kérdező, nagyon-nagyon szépen köszönöm, hogy szép a görbém az ő nevében is!!! Biztatásnak veszem...:)Szólok, ha kiderült, mi a helyzet.

2009. máj. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

:)

Várom is az eredményt feltétlenül ... olyan jól esik azt hallani, hogy másnak sikerült, ez azért reményt ad az embernek! :)

2009. máj. 21. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!