Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis Lányok! Mennyire...

Clostis Lányok! Mennyire tartjátok be, hogy étkezés előtt kell bevenni a gyógyszert? Most lesz az első adag holnaptól, napi kettő. Egy reggel, egy este öt napig.

Figyelt kérdés

Az estivel még nincs is baj, mert akkor szoktam enni, de reggel sosem eszek, max egy joghurtot! Tényleg fontos ezt betartani?

...

PCO-m van, már egy ideje szedem a Merckformint, s most fél év után kapok Clostit ... Hasonló helyzetben kinek mi volt az eredmény?

Köszönöm!


2009. máj. 21. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is kettőt szedtem/nap és nem tartottam be ezt, csak annyit, hogy ébredés után-elalvás előtt.

Nem hiszem, hogy ezen bármi is múlna... Hajrá! :)

2009. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! :)

S mi lett a Closti eredménye? :)

2009. máj. 21. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Első hónapban nekem is kettőt kellett be venni ami túl jól sikerült így másodikban már csak napi egy volt amikor második clostis napi uh-n kiderült,hogy előző hónapból maradt egy tüsző két szem után abba kellett hagynom!Most harmadik hónapban már csak napi felet szedek!Egyik hónapban sem követtem az"étkezés előtt"utasítást mégis használt!Túlzottan is!!!Azért ajánlott az étkezés előtti bevétel,hogy ne károsítsa a gyomrod de ez szinte minden gyógyszernél így van!Nem befolyásolja a kívánt hatást!!!Sok sikert!!!Még annyi ha tudsz szedjél méhpempő kapszulát a méh nyálkahártya vastagítására mert a closti hajlamos elvékonyítani!
2009. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, köszönöm a kérdést! Még nem merek tesztelni, csak a nemvárt napja után...

Eddig a Closti eredménye ez, a pém a 12.napon volt. Reménykedem...

[link]

2009. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, egyébként négy tüszőm lett-kicsit túlstimulált a dokim- és inszeminációval próbálkoztunk. Azt mondja, ikerterhes szerinte nem leszek.
2009. máj. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem is az első hónap volt és én sem törödtem vele annyit,és két petém is megvan érve

:D

ráadásul az egyikben 2 tüsző

szóval nagyon bízok benne,mert nekem csak pete érési zavarom van:)

2009. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2.válaszolónak! Köszönöm a tanácsot, de van rá tapaszom. A nődoki írta fel, s ösztradiolt tartalmaz.

1. válaszolónak: jajj, nagyon szép a görbéd! Remélem, sikerült!!!! Megy a drukk Nektek! +++++++++++++++++++

...

Köszönöm Lányok, s szép napot Nektek! :)

2009. máj. 21. 09:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, azt hogy kell érteni, hogy két petéd is meg van érve? Két tüsződ érett meg az egyik petefészkedben, erre gondoltál? Mert akkor remélem, mindkettőben van pete is! :) Drukkolok!
2009. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Tehát akkor tényleg hatásos ez a bogyó! Legalábbis ezt szűröm le a válaszaitokból!

Mindenkinek mielőbbi babásodást! :)

2009. máj. 21. 09:45
 10/13 anonim ***** válasza:

A két petés vagyok:)

ugy hogy egy tüszőben látott két nagy petét és az egyikban két domináns tüsző a másikban meg egy kisebb tüsző

2009. máj. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!