Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tudtok tanácsolni amivel...

Mit tudtok tanácsolni amivel megnövelném a teherbeesés esélyeit? Van valami jól bevált módszer? Minden érdekel.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 (max 3) naponta szex. nem a babáért, hanem egymásért!
2009. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Csak orvosi felügyelettel, de a Clostilbegyt (peteérés serkentő) meg szokta hozni a hatást.
2009. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen az a 2-3 naponta meg is van,de valami gyógyszer mentes trükkök?
2009. máj. 20. 21:52
 4/6 anonim ***** válasza:
"Azon" kívül nem hiszem, hogy kell bármi különös trükk. A tapasztalatom az, hogy sokkal könnyebben teherbe esik az aki "lazán" fogja fel a dolgokat, és nem görcsöl rajta. Ha túl tudományosan közelíted meg a dolgot akkor elvész a lényeg szerintem. A természet tudja a dolgát, két egészséges embernek nagyjából egy év alatt sikerül egy baba. Persze vannak szerencsések akiknek az első hónapban sikerül, de nem ez a lényeg.
2009. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.Igen,igazad van.Miota a netet böngészem baba ügyben,folyton azt nézem hogy mi az ami változott rajta ,és mi nem.Megfogadtam,hogy ide sem nézek fel többet,mert mindig olvasok valamit,ami vagy elkeserít,vagy elbízom magam.Nagyon rágörcsöltem már a babára.Remélem ebben a hónapban majd félre tudom tenni dolgokat,és csak a páromra figyelni és szeretni őt.


Nagyon tudományos voltam...:D

2009. máj. 20. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha csak magam írtam volna az utolsó bejegyzésed. :) ugyanigy vagyok, megfogadtam már , hogy nem jövök fel többet ide, aztán mégis... De a kérdésedre válaszolva talán a cickafarktea ciklus első napjától peteérésig, utána pedig a palástfűtea. Ezek gyógynövények, tehát nem bogyók és a női nemi dolgokat erősítik. Aztán lehet barátcserjekapszulát szedni, az is gyógynövény és rendbeteszi a női ciklust. Én egyébként most rendeltem a vateráról ovu tesztet és kiprobálom, de igazából azért, mert a férjem külföldön dolgozik és nagyon keveset van itthon. Most ha megjön a vérzésem szólok neki, hogy 12nap múlva jöjjön, ha törik, ha szakad és 1 hétig itthon lesz. Szóval ezért az ovu teszt, mert nálunk a 2-3 naponta szex nem jön be, és jó volna látni, hogy mikor van pém :(
2009. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!