Negatív ovuteszt?

Figyelt kérdés
Egész nap rettentő fájdalom van a bal petefészkemben,de az ovuteszt nem mutat semmit. Dec 12. volt az utolsó mensim utolsó napja.Nekem még az ovuteszt sosem mutatott semmit. Múlt hónapban sem. Szerintetek? (bab lehet a dolodban? Nem bánnám,de akkor nem értem miért nem mutat semmit)
2011. dec. 27. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
a hődet nem méred?
2011. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem! :-( Annyira nem vagyok hozzáértő,most vettem először ovutesztet is. (Vagyis 2 hónapja)

Csak arra lennék kíváncsi,hogy ez mire utalhat:

Esetleg baba,vagy most lesz peteérés,bár annak már lenni kellett volna,vagy valami más ok.

2011. dec. 27. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy nincs peteérésed,azért nem mutat semmit.Ha baba lenni akkor pozitiv lenne napok ota
2011. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen az ovutesztre hagyatkozni, nekem sem lett soha pozitív, mégis könnyen sikerült teherbe esnem. Van akinél nem válik be.
2011. dec. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én ovuteszteltem anno egy darabig, nekem a peteérés előtt kb 4 nappal jelent csak meg a második csík, nagyon halványan. Addig semmi. Nagyon gyorsan erősödött poziig, aztán két nap múlva megint csak egy csík volt. Lehet, hogy nem jókor teszteltél. Ovutesztnél számít az is, hogy melyik napszakban csinálod. Talán csak lecsúsztál róla. És előtte két órával vigyázni kell a folyadékbevitellel is, hogy ne higítsd fel a dolgokat. :-)

2011. dec. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!