Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A SOTE lombik osztályát ott...

A SOTE lombik osztályát ott akarom hagyni. Másfél év alatt nem történt semmi. Most a Kaáli-val kacérkodom. Többi lent?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket szeretnék kérni és azt, hogy mit gondoltok arról, hogy ha most kérek oda időpontot kb. mikorra adnának? A legtöbb vizsgálatunk már megvan.

2011. dec. 23. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Időpontot konzultációra (mármint a budai Kaáliba)kaphatsz pár hét múlvára, ha mindegy ki lesz az orvosod, beültetés is rajta függ.

Én orvosomnál pl. sztem az újaknak van vagy egy év is...

Én örülök, hogy a Kaálit választottam, bár igazából Krizsa dr. miatt választottam.

UH-ot, spemavizsgálatot nem fogadnak el, UH 8E, sp 13, 1. konzi 13E.

2011. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy Bp-re mennénk. Igazából ott még nem tartok, hogy konkrét orvoson gondolkozzak.

Huh... 1 év?! ez nem hangzik valami jól... Akkor lehet hogy mégis maradok. Vagy lehet egy konzira elmegyek, abban még nincs semmi.

Te hol tartasz?

Köszi a választ! És boldog karácsonyt! :)

2011. dec. 23. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
A nem történt semmit hogy érted? Nem is volt még lombik beültetésed, vagy volt, csak nem sikerültek?
2011. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Na én tavaly júni végén voltam konzin. Szept, nov, jan inszem. Április: lombik - méhen kívüli lett, kiderült utólag az inszemek is ezért nem sikerültek. Nov. (de lehetett volna okt. is.) újabb lombik. Ma: 7 hetes vagyok épp két picurka szíve dobog a pocimban:)

Kellemes ünnepeket Neked is!

2011. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, még a beültetésig sem jutottunk el, sőt a stimulációig sem...

Első, jajj, de örülök! Gratulálok Nektek! :) Vigyázz Magatokra! És akkor gondolom Kaálisok a babák?

2011. dec. 24. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi, igen Kaálisok:) Kár, hogy az ottani dokimnál nem szülhetek.
2011. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kaális vagyok,a dokim dr.Krizsa Ferenc.Nagyon jó fej,őt nagyon tudom ajánlani.Elég népszerű,rengeteg betege van.
2011. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Sajgó Attilához jártam a Kaáliba és nem ajánlom senkinek sem.
2012. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!