Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális? Volt már valaki...

Ez normális? Volt már valaki így? (többi lent)

Figyelt kérdés
November 15-én jött meg utoljára, rendes 28 napos ciklusaim vannak, 12-én kellett volna megjönnie, tehát több mint 1 hete, de nem jött meg, a melleim viszont már előtte 1 héttel beduzzadtak, 13-án pozitívat teszteltem. 19-én voltam a nőgyógyásznál, aki uh-n még nem látott semmit, de a vizsgálatnál megállapította, hogy puhább a méhem, és valószínű a terhesség. Elküldött vizeletvizsgálatra, amit ma csináltak meg, az eredmény negatív. Visszamentem a nőgyógyászatra, másik doki volt, ő is megállapította a puhább méhet, és a mellemet is megnézte, és nagyon furcsállotta, hogy negatív lett a vizeletvizsgálat, azt mondta, jövőhéten menjek vissza egy uh-ra. Létezik olyan, hogy a laborban nem mutatja ki a vizeletből a terhességet?? Vagy akkor ilyenkor mi van??
2011. dec. 22. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Elcserélték?

A pozi teszt is vizeletvizsgálat, ne törd magad ezen, ha az orvos már érzi, az baba!!

Boldog babavárást!

2011. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem érdemes ilyen korán orvoshoz menni, csak feleslegesen idegesíted magad.

Ha nincs semmi panaszod akkor az utolsó menstruációtól számított 6 hét után kell először dokihoz menni, mert akkortól tutira látszik UH-n, és szívhang is szokott lenni.

2011. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ma elkezdtem vérezni, nem tudom, vagy megjött vagy lehet vetélés....szóval már végleg nem tudom, hogy akkor ez most mi volt, soha az életben nem késett még ennyit.
2011. dec. 23. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, még hátha segíthet! Van ügyelet!
2011. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha nem is volt baba?? :S
2011. dec. 23. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Bízd rá, azért pozitív teszt tünetek és 2 doki által megerősített gyanú valamit jelent!

Max kapsz kis progeszteront, amivel nem ártasz, de segíthet!

2011. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!