Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyérnyi nyálkahártya (ami...

Tenyérnyi nyálkahártya (ami kipottyan) mensikor normális?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sose tapasztaltam ilyet. A tenyérnyi szerintem nagyon nagy, még a szülés után sem láttam ilyet.
2011. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor polipom volt, meg is műtöttek. Persze utólag, a szövettanból derült ki, hogy miről is van szó.
2011. dec. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom,azt hittük a görbe alapján sikerült a babó,de leesett a hőm és pontosa megjött,de durván vérzek,és "hatalmas" darabok kisérik!

Tegnaptól szedem a cickafark tabit,elvileg az alhasi vérbőséget okoz,lehet ez az ok?

2011. dec. 12. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Tyűha, szerintem ez nem normális. Tenyérnyi, az nagyon nagy. Van amikor nekem is darabos, de csak picik. A cickafarknak nem tudom, hogy lehet-e köze hozzá, szerintem biztos ami biztos alapon nézesd meg magad orvossal.
2011. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,holnap elmegyek,de egyébként enyhült a vérzés egy picit,remélem reggelre normalizálódik!
2011. dec. 12. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt hogy nagy darab urult de a doki akkor azt mondta hogy lehet korai vetélés és nekem is akkor 2nap késésel jott meg.
2011. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is akkor volt ilyen amikor két nap késéssel jött meg, de én már előtte pozitívat teszteltem, úgyhogy tudtam hogy vetélés van a dologban.Szerintem csinálj egy tesztet és ha pozitív akkor lehet hogy baba volt, mert még ilyenkor kimutatja és a doki is jó ha tudja.

2011. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van veled, voltál már orvosnál?
2011. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál?

Vagy csináltál tesztet?

2011. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!