Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még csak a 11. napon vagyok a...

Még csak a 11. napon vagyok a hőm eddig 36,5 körül volt, ma reggel pedig felment 36,8-ra! Akkor ez azt jelenti, hogy peteérésem van?

Figyelt kérdés
A ciklusaim általában 29-33 naposak szokatak lenni! Most akkor hogy is van ez?
2008. márc. 28. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol mérted a hődet? Higanyos hőmérővel? Ovuteszttel nem nézted? Szerintem nincs peteérésed, túl korai lenne, és viszonylag keveset ment fel a hőd. Persze bármi előfordulhat, ezért lenne jó teszttel is megnézni.
2008. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Én is korainak tartom. A hőmet mérem higanyossal hüvelyben reggel mielőtt felkelek! Ovu teszttel még nem próbálkoztam! A nyálkám kezd több lenni, mint eddig! Én arra gyankszom, hogy hamarosan itt az idő! Te mit gondolsz?
2008. márc. 28. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ciklusom 28-30 naposak és volt már peteérésem a 9. és 10. napon is,ovu teszt hőmérséglet mérés is igazolta.
2008. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én ciklusom 28 napos és a hőmérőzés mellett ovu tesztet is használtam. A 11. és 12. napon volt a teszt szerint a peteérésem,amit a hőmérő segítségével nem tudtam volna megállapítani, mert 36,9-37,7 között ingadozik.
2008. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A tüszörepedés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van. Figyeld továbbra is a hőmérsékletedet. Ez a módszer azért nem a legjobb mert csak utólag derül ki, hogy mikor volt a peteérés. Ezért azt szokták az orvosok kérni, hogy legalább 3 hónapon keresztül nézd a hőmérsékletedet. Én ovutesztet használtam, aznap amikor pozitiv volt együtt voltunk a párommal. Ma 7 hetes terhes vagyok.
2008. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!