Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek nekem? Nagyon el...

Segitenetek nekem? Nagyon el vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
a ciklus 19-ik napjan csinaltam ezeket a hormonvizsgalatokat,es azt olvadtam valahol hogy a FSH es az LH aranya 1:1 kell legyen! szoval nekem a FSH 3.80 LETT az LH pedig 7.30! nagyon felek hogy ne legyen PCO!
2011. dec. 20. 18:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azert nem orulnek mert mar lassan 2 eve nem jon a baba,es mar a hazzasagom is kezd megromolni! ha most a diagnozis PCO lenne,akkor az nagyon nem lenne jo,mert mar megint a sok penz,ugyanis en Romaniaban elek,es itt meg a vervizsgalatok sem ingyenesek,nem mint MAGYARORSZAGON! itt egy szimpla magan doki ell ker 10.000 ft is ! es mar ebben az evben szinte mejdnem minden honapban voltam,ugyanis nekem cisztam van mind ket petefeszkemben,de nem olyan kicsi mint a PCO-nal, hanem 3-4 cm es nem tudok megszabadulni toole,mert mar szedtem fogamzasgatlot is 3 honapig,de csak nem akar felszivodni
2011. dec. 21. 18:35
 12/13 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ne keseredj el, nem olyan szörnyű ez. Én is IR-es vagyok, ez a PCO alapbetegsége. Egy egyszeri terheléses vérvétellel meg lehet állapítani, és beállítani a szükséges metformin adagot. Utána három hónapig nem kell menni semmiféle vizsgálatra, csak szedni a gyógyszert, diétázni, és mozogni rendszeresen. Az utóbbi kettő nem kerül pénzbe. :-) Három havonta célszerű ellenőriztetni ugyanilyen vérvétellel a javulást, ez annyira azért nem lehet megterhelő anyagilag még nálatok sem. :-)

2011. dec. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A pco egy anyagcserezavaron alapuló betegség. Sokan csak a nőgyógyászati tüneteit kezeltetik, nem magát az alapbetegséget. Rengeteg pénzt bele lehet ölni abba, ha nincs az alapbetegség kezelve és a pár elmennek inszeminációra vagy lombikra.

Egyszerüen lehet kezelni ezt a betegséget és ha helyreáll vércukor és inzulin, onnantól akármikor kopogtathat a gólya!

Van olyan orvos, aki szerint elég félévente csináltatni vérvizsgálatot, ellenörzésképpen.

Oké, a vérvizsgálat pénzbe kerül, a gyógyszer pénzbe kerül, de nem annyiba, mint egy inszemináció vagy lombik.

A mozgás és étrendváltoztatás abszolút nem kerül semmibe, csak egy kis odafigyelés.

Igazad van, megterhelő egy párkapcsolat számára ez az egész. De mindkét félnek megértönek kell lenni.

Az én férjem látta rajtam, mennyire meg szeretném öt ajándékozni egy kisbabával. Görcsösen akartam, megtettem mindent ennek érdekében. MEntünk inszeminációra is, de nem sikerültek. Végül nagyon összetörtem, amit látott rajtam. Azt mondta, ö nem hajlandó több inszeminációra, mert nem akarja, hogy egy idegbeteg hibbant nő legyen belölem. Ö igy szeret, akár van gyerek, akár nincs. Pedig mondtam neki, keressen olyan nöt, aki tud neki szülni. El akartam válni. De nem engedte.

És láss csodát, elmentünk nyaralni és beköltözött a kincsünk a pocakomba:)

Meg kell beszélned a férjeddel ezeket a dolgokat, hogy mi zavar téged, öt mi bántja. Hidd el, ha sokat beszélgette a témáról, jobb lesz!

2011. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!