Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy sráccal vagyis...

Lefeküdtem egy sráccal vagyis nem lefeküdtem hanem csak berakta nekem félig de még szűz vagyok! Nem volt bennem sokáig de nem védekeztünk lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 17 éves! Az esélyed a terhességre a kóbor félnumera után 50%. Vagy igen, vagy nem. A legjobb az lenne szerintem, ha elővennéd azt a bárotságot, aminek következtében lehúztad a bugyidat, és odaállnál anyukád elé megbeszélni a helyzetet. Már csak azért is, mert a jövőben is fogsz nemi életet élni és ahhoz, hogy ne parázz minden hónapban, szükséged lesz fogamzásgátlóra vagy óvszerre. És ha már a pasid ilyen felelőtlen és nem vigyázott Rád, nem készült fel az aktusra egy óvszerrel, akkor a jövőben sem számíthatsz rá, akkor jobb ha a saját védelmedet a saját kezedbe veszed. Ehhez viszont kell az anyukád, aki el kellene vigyen egy nőgyógyászhoz és normálisan meg kellene beszélnetek mi legyen a továbbiakban. Anyukádtól nem kellene félned, hiszen ő is nő és tudja,hogy abban a korban vagy, amikor a lányok szexelni is szoktak és biztos nem azt fogja mondani, hogy szex helyett inkább tanuld meg a biológiát. Arról már nem is beszélve, hogy szerintem, ő az egyetlen, aki a legnagyobb segítséget tudja neked nyújtani még akkor is, ha első hallásra esetleg leesik a székről meglepetésében.
2009. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
59%

Ahogyan itt hisztizel, remélem ikreid lesznek :)

De megnéznélek akkor :D

2009. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Teljesen, 100%-ig egyetértek az utolsó elötti válaszolóval!!!
2009. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Csak, hogy tudjátok! Van olyan, amikor egy lány nem tud leülni az anyukájával, mert Ő mindenből problémát csinál. Nem egyszer lehet ilyenekről hallani a tv-ben. Azért jött ide, hogy segítséget kérje, hogy lehet-e esélye annak, hogy teherbe essen, nem azt akarta hallani, hogy ti mit csinálnátok a helyében! Kedves ikres válaszolónak! Én négyes ikreket kívánok Neked!!!! Remélem bejön... Amúgy mi már megoldottuk ezt a problémát, mert én tudom, hogy nem oktatni kell, hanem megérteni és segíteni. I.
2009. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!