Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem egy sráccal vagyis...

Lefeküdtem egy sráccal vagyis nem lefeküdtem hanem csak berakta nekem félig de még szűz vagyok! Nem volt bennem sokáig de nem védekeztünk lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 22:07
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

kicsit kivok

:S:S:S

2009. máj. 18. 22:43
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

elég kicsi az esélye, de akár terhes is lehet

miért nem húzott a srác gumit?

2009. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

várom még a válaszokat

segitsetek

2009. máj. 18. 22:59
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

De mi ez a mennyi esélye van, mennyi, MENNYI??? Nem tök mindegy pontosan mennyi? Van és kész. Ha azt mondjuk, hogy van rá 10% az majd megnyugtat? Főleg akkor ha épp beleesel.

Akkor nem lehetsz terhes, ha egyáltalán nem csináltad és semmi nem járt a bejárat környékén amin akár csak egyetlen egy spermium is lehetett. Amúgy mindenképp van rá esély.

2009. máj. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
+ Persze ettől függetlenül a dolgotok az lenne, hogy ezt az esélyt a minimumra csökkentitek, azzal, hogy ráhúztok a farkára egy óvszert mielőtt bedugdossa, nem is mielőtt bedugdossa, hanem mielőtt a környékre rakja.
2009. máj. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
61%

Sziasztok!


A többi válaszolónak csak annyi, hogy tényleg ne gorombítsuk már le szegényt, Abba bele sem tudunk gondolni, hogy nincs olyan "viszony" a szüleivel hogy erről beszélni lehet? Igaz van net meg a média, de valljuk be azért az rohadtul megtévesztő és nem épp a felvilágosítás fellegvára.

Egyébként igenis lehet, hogy még szűz, hisz a szűzhártya nem pont a hüvelynyílásban található(egyénfüggő), ugyanúgy mint az is hogy a rajta levő rés(ami ugye van mert menstruál) egyénileg változó méretet és "mintázatot" mutat. Van akinek a nyílás jó nagy így nem biztos hogy már nem szűz az illető.

Az hogy a ciklusa hányadik napján voltak együtt megint nem mérvadó, hisz ha még szűz és ki tudja mióta menstruál, akkor a hormonjai még lehet hogy gyerek cipőben járnak és bármi kiválthat egy spontán peteérést. Gondoljunk bele nálunk is lehet egy szeretkezéstől és mi már "régóta" csináljuk, akkor egy lánynál aki még sosem csinálta. Kiválthat ilyet. A hormonokat egyébként a rendszeres nemi élet is alakítja azért. Hisz nem véletlenül fordul elő az is hogy egyes pároknál nincs összeféhetőség a sperma és a hüvelyváladék közt.

Itt már sokan kiröhögték a szűz lányokat hogy nem lehetsz terhes hát f@sz nélkül hogyan(bocsánat idéztem). De igen hallottam én már szűzhártyás nemi életet még nem élő lányról aki már pocakosodott. Ez mind a terméknységi mutatóktól függ. Van aki még a lehellettől is teherbe esik, van aki (mint itt sokan) évekig élesbe csinálja és semmi.


Próbáljunk meg inkább segíteni.


Ha gondolod írj privit, szívesen válaszolok.

2009. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Nem sok szükség van ebben az esetben a szülőkre. Ezt nem a szülőknek kell elmondani hanem a bioszkönyvet kellett volna kézbevenni még általános iskolában és akkor tudnád hogy igenis VAN!!! esélye annak hogy teherbe ess. Nem 100%, de olyan 10-20 biztos. Attól függ a ciklusodnak melyik napján voltál.

Ebben a terhesség témában leginább egy kkönyvre van szükség. A szülők is mondhatnak hülyeséget.

2009. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Utolsónak csak annyit, hogy a szülői felvilágosítás azért fontos, mert a gyerek legalább tudja, hogy tud fordulni a szüleihez segítségért, ha baj van. Én pl biztos, hogy fel fogom világosítani a kislányomat, ha eljön az ideje. Amúgy meg nem lehet mindenki biosz zseni, mint egyesek. Én pl ki nem állhattam, sőt cikinek éreztem 5.-ben meg 6.-ban az anyagot, de egy 16-17 éves lánnyal már le lehet ülni. Szálljatok le róla. Segítséget kért, nem rágalmakat.
2009. máj. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
köszi jofej vagy hogy ilyeneket irsz eddig mindenki leszedte a fejem hogy miért nem védekeztünk meg stb stb stb jo igaz de akkor is most segitségre lenne szükségem ahogy irtad nem az hogy megirjak a véleményüket és igen a szüleimmel ezt soha nem tudnám megbexélni:S:S:S ők nem olyanok akkel errőlt udnék bexélni:S
2009. máj. 19. 20:47
 40/44 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha már volt benned hímvessző, akkor hivatalosan nem vagy szűz, az hogy nem szakadt át, a szűzhártyád az más dolog. De az előnedvtől lehetsz terhes.
2009. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!