Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetem hogy valóban sikerült?

Hihetem hogy valóban sikerült?

Figyelt kérdés
Lányok, szerdára nem várom.Most csináltam teszteket!Medi labot,amelyben 2 db tesztcsíkvan.Az első szinte elég hamar halvány + lett,de mivel nem hittem neki,megcsináltam a másikat is,ami kissé később,de halványan azon is megjelen a 2.!ÉÉÉÉS még mindig nem hittem,már több mint 3 évi sikertelenség után,hát megcsináltam a dugi tesztem is,Maria Romed és azon egyből kirajzolódott a 2 halovány csík.Most mennyire hihetem el?Vajon tényleg nem fog megjönni holnapután?
2009. máj. 18. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

egész bioztos nem fog megjönni:) ( ha csak nem lesz vetélés) de ilyenekre ne is gondolj, nagyon gartulálok. azért 3 tesztnek már csak hinned kellene.

32

2009. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia biztos babás vagy nekem is halvány csikom volt és 1 napig még megis volt a menszim,de biztos az vagy a teszt még ha halvány is akkor is pozitiv,bár én korán mentem a dokihoz az 1 napos menszi után csináltam a tesztet rá 1 héttel még nem látták a babómat csak 2 hét mulva.
2009. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Három teszt csak nem hazudik már!:-) Ha halvány is akkor is ott van!Valószínűleg még kevés a hcg a szervezetedben,hogy erősebb legyen az a csík!De ha mégsem hiszel 3 tesztnek csinálj pár nap múlva egy másikat egy másik tesztel!

Bárcsak én is írhatnám már,hogy legalább 1 +tesztem van még ha halvány is!:-)

Tiszta szívemből GRATULÁLOK!!!!Boldog babavárást!!!!:-)))

2009. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

A Medilab oké (bár volt hallottam olyat hogy szellemes tud lenni), a Maria Romed teszt amúgy az egyik legrosszabb teszt a piacon. Nekem rendes kétcsíkom volt és nem voltam babás. Az csíkosodik mindentől.

Amúgy a két Medilabnak én inkább hiszek, és szerintem babás vagy! Drukkolok! :)

2009. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lányok, én próbáltam ezt az új szívecskés Maria Romed terhesstesztet. Eddig csak a valóságot mutatta. Ajánlom mindannyiotok figyelmébe! Hurrá 2 hónapos terhes vagyok!
2010. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!