Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki valóban megérezte, hogy...

Aki valóban megérezte, hogy babát vár (mensi és teszt előtt), honnan tudta, hogy most biztosan sikerült?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És sehonnan nem tudtam, magyarán nem voltam benne biztos, de éreztem, hogy minden más, mint eddig. És barnáztam mensi előtt már napokkal, ami furi volt. Aztán úgy éreztem, meg fog jönni, de csak nem jött meg. Így telt el egy hét legalább, s aztán már több volt mint gyanús. :)
2009. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem nincs olyan jel ami alapján biztosan előre meg lehet érezni, hogy baba van. Tudom sokan állítják, hogy már előre tudták, de igazából az ő megérzéseiket is egy pozitív teszt váltotta valóra.
2009. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bobocka ***** válasza:
100%
Még a teszt csak elméletben létezett nálunk, a párommal azon a bizonyos éjszakán tudtuk, hogy megfogan a kisbabánk.És napra pontosan 40. héttel utána megszuletett a kisfiunk immár 3hónapja
2009. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az volt furi, hogy sokkal korábban fájt mensi előtt a mellem. De annyira, hogy hasra feküdni sem tudtam, még lehajolni is nehéz volt, annyira fájt. Pedig pici cickóim vannak (voltak).
2009. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!