Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon sikerült? Teszteljek?...

Vajon sikerült? Teszteljek? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
szerdára nem várom.. bár pénteken volt barnás folyásom szombaton vasárnap egy picit véreses azóta semmi nem tudomm mit csináljak várjak még a tesztel? Vagy felesleges elhasználni mert wez lett volna a mensim? De még ilyen sosem volt velem.Nem is görcsölök a melleimj se fájnak. Utalhat ez a babára?
2009. máj. 18. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
utalhat,nekem is igy lett +a tesztem.én tesztelnék a helyedben.
2009. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kitudja próba szerencse vagy vagy!
2009. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
neked milyen tüneteid voltak?
2009. máj. 18. 16:47
 4/11 anonim ***** válasza:

szia!

én szombatra nem várom. én is alig birok magammal már úgy tesztelnék.hajrá!!:) drukkolok hogy mindkettőnknek ott legyen a kisbaba:)

2009. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyon várom már olyan boldog lennék!!!! Nagyon drukkolok h neked is legyen babád :)
2009. máj. 18. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tesztelj reggeli elsőből és ha megtudod várni akkor a nemvárt második napján!Én ezt tenném!

Drukkolok és légyszi írd meg mi lett ha csináltál tesztet!

2009. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mindenféleképpen irok.De olyan nehéz kivárni. Főleg h a teszt meg ott áll a szekrényen...
2009. máj. 18. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
nézz tv-t aludj el korán és kelj korán de este már ne igyál semmit hogy reggelre jo sürü legyen a pisi.. drukkolok ird majd meg.
2009. máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az hogy nincsenek tüneteid nem jelent semmit, mert a terhességek nagy részében a mellfájdalom, hányinger stb csak az elmaradt mensi után jelentkeznek,csak sajnos itt az oldalon is sokan már be akarjuk képzelni a tüneteket elötte is. :)
2009. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok tszteltem reggel és hát sajons - lett, de majd még csüt péntek kőrül tesztelek ha addig nem jön meg rendesen. De ha az is - lesz akkor kezdünk mindent előről

:( Ez van

Nektek remélem összejön a babóca :) Sok drukk!!!! :)

2009. máj. 19. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!