Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Tegnapra...

Mikor teszteljek? Tegnapra nem vártam és nem is jött, eddig ma se semmi. Szombat óta enyhe barnázás volt, de mára szinte elmúlik. Izgulok, hogy sikerült e, már több mint 2,5 éve próbálkozunk!

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már tesztelhetsz,ha biztosra akarsz menni akkor inkább reggeli első pisiből,mert abban a legmagasabb a HCG szint.

De már biztosan kimutatja napközben is(én nem bírnám holnapig:D)

Nálam a középső terhességemnél még a nővédelmis menotezst sem volt egyértelműen pozitív 4 hetesen,úgyhogy ne ess kétségbe akkor sem,ha még neg van ilyen is.

Viszont az elsőnél a nem várt előtti napon erős pozitív volt.

Sok sikert.

2009. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vasárnapra nem vártam és eddig nekem sem jött meg. Mi 1,5 éve próbálkozunk. Én mondanám, hogy csinálj tesztet, de én nem merem megtenni. De csak azért, mert annyira félek. Eldontottem, hogy még megvárom a holnapi napot, hogy mi lesz, és csutortok reggel tesztelek. Majd írd meg, hogy neked mi lett az eredmény, ha netán még ma, vagy holnap tesztelnél. Szorítok :)
2009. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a bíztatást, de még én sem merek tesztelni. Igaz ma vettem egyet, de lehet, hogy csak én is csütörtökön csinálom meg.

Februárban volt egy vetélésem 4-5 hetesen, de már nagyon jó lenne ha nekünk is sikerülne.

2009. jún. 9. 18:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem, de sajna negatív lett az eredmény. :-(((((Enyhe barnázás van de még mindig nem jött meg. :-(
2009. jún. 11. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó vagyok, én még nem csináltam meg a tesztet. nem merem, de eddig még nem jött meg a menzim.
2009. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, nekem sajna pénteken megjött iszonyú fájdalmakkal :-(((( Remélem neked jobban alakult a hétvége, és pozítív tesztet csináltál. :-))
2009. jún. 14. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!