Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie a...

Ma kellett volna megjönnie a mensimnek de ehelyett csak pár csepp barnázás van! A ciklusaim 27 naposak és mindig pontosan jött meg eddig! Március ota probálkozunk lehet összejött a baba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Lehet!Terhességre utaló tüneteid nincsenek?Várj még 1-2 napot és ha még mindig semmi akkor tesztelj.Van már olyan érzékeny teszt is ami a menszi elötti nap is kimutatja a terhességet.Én szorítok,hogy 2 csíkos legyen! :-)
2008. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De vannak legalább is ez nemtudom az-e vagy sem! Érzékenyek a melleim a petefészkeim szurkálnak! Néha émelygek de annyira nem figyeltem ezekre a dolgokra! Ha babás lennék akkor is jo ha barnázok?
2008. aug. 22. 20:52
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és a derekam fáj de az majd leszakad!
2008. aug. 22. 20:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ez még nem baj csak ha már vérzel.höd mennyi?
2008. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem mérem a hömet mert folyamatos müszakba járok és igy sajni nemtudom követni:(! Reggel megmérjem? Kicsit bizakodhatok?:D
2008. aug. 22. 20:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehet, hogy baba, nekem is mindig napra pontosan jött mindig meg, úgyhogy biztos voltam benne, hogy terhes vagyok. Szerintem csinálj tesztet, és ha pozítiv menj dokihoz, mert a barnázás nem feltétlen jelent bajt, de nem is normális. Lehet, a hormonváltozás miatt is, meg még számtalan oka lehet. Én is barnáztam, ezért kaptam duphastont, az kellett szednem a 12-ik hétig. Szorítok!
2008. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mikor tesztelhetek mikor már ki is kéne hogy mutassa?
2008. aug. 22. 20:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál tipikus tünetei a terhességnek:-)Van akinek egyáltalán nincs jele vagy csak 1-2 a leírtakból.A barnázás valószínű azért volt(van) mert most kellett volna megjönnie a menszidnek!Nekem nem volt barnázásom de sokaknál előfordult.Szerintem nyugodtan tesztelhetsz!
2008. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha nem jön meg holnap sem tesztelek:D! Nagyon kiváncsi vagyok:)! Aranyosak vagytok hogy válaszoltatok!
2008. aug. 22. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha teszteltél tudasd velünk az örömhírt :-)
2008. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!