Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alkohollal a babáért? Felmerül...

Alkohollal a babáért? Felmerült bennem, hiszen nem szoktam inni, hogy lehet feloldódna a görcsölés ha egy kicsit iszogatnék karácsonykor (25-én van ovum) éss lehet úgy sikerülne?

Figyelt kérdés

Nagy butaság?

Annyi ismerősöm va aki egy jól sikerült kis iszogatás alkalmával lett valószinűleg babás.....


2011. dec. 18. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell semmilyen hókuszpók és alkohol, se cigi, se durvább dolgok!


Egyszerű a titok egy magzathoz: önfeledt szeretkezés SZERELEMBŐL! Úgy, hogy mind a ketten jól érzitek magatokat! El kell engedni magatokat úgy, mintha a tv-t bámulnátok...

Jól bevált 'trükk' a szerepjáték.. orosz milliárdostól kezdve akár lehettek az angol gyarmatosok..


Este fürödjetek meg jó alaposan, te menny el wc-re. Élvezzétek egymást szó szerint és, ha végeztetek, akkor jó éjszakát. Aludjatok reggelig!


Nálunk ez totálisan összejött, nem görcsöltünk rá. Egyszerűen imádtuk egymást!


Sok sikert és kellemes ünnepeket, ami remélhetőleg pár hét múlva felejthetetlen lesz számotokra :]]]

2011. dec. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha így sikerül, a babának nem ártasz. Próbáld meg, régóta próbálkoztok?Azért vagy feszült?
2011. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy finom bor, ami ellazít, egy oltári szeretkezés, egy próbát megér. ;)
2011. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet iszogatni. Nem kell talajra inni magad de 1-2 pohár bor ha ellazít csak nyugodtan.
2011. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze és sem kajakrészegségre gondoltam:)


Kedves első,ha az önfeledt szeretkezés (ami nyílván szerelemből van,hisz azért szerelmeskedés)elég volna,már óvodát nyithatnánk!

A vetélés óta(+ három hónap) ez a 7. hónapunk!

2011. dec. 18. 17:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Ha úgy érzed, hogy azzal el tudsz lazulni, akkor nyugodtan. Kis vörösbor, Rosé, likőr, és máris szárnyalsz, kinyílsz testileg, és főleg lelkileg!

Sok szerencsét nektek! Sajnálom a vetélést, én is átestem rajta, 6 hónap kellett a következő pozitív teszthez.


Kellemes Ünnepeket!

2011. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is kellemes ünnnepeket kívánok és köszönjük a bíztatást!
2011. dec. 19. 06:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tök jó!:) hallottam már ilyet akinek így jött össze vagy épp becsúszott a baba:)semmi baj nem lesz lehet én is kipróbálom.Gondoltam h nem ez az első hónapotok és az önfeledt SZERELMES szeretkezéseken már rég túl vagytok ahogy mi is de ez sokaknak eszébe sem jut aki nemrég próbálkozik!Hajrá sok sikert!!
2011. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!