Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt csak a menzis napok...

A teszt csak a menzis napok utáni napokban mutat pontosan ugye?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz nyugodtan! Nem te vagy itt az egyetlen aki sokmindent nem tud! Ha gondolod kérdezz priviben válaszolok! Egyébként ha nem jött meg, és máskor pontosan vagy közel pontosan jött meg, akkor kezdhetsz gyanakodni. Terhességi tesztet szerintem csak a kimaradt mensi után pár nappal érdemes csinálni, mert ha babás vagy, akkor azt már tuti kimutatja. Szerintem várd meg hogy késsen pár napot aztán tesztelj! De kérdezz nyugodtan, ha tudok válaszolok rá! Írj privibenaztán beszélünk! :)
2008. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egészen addig amig egy nőgyógyász nem adott választ én sem tudtam :), nem írnak egyértelműen le semmit az útmutatón. Elvileg a beágyazódás után 1 v.2 nap ..., naja de mennyi a beágyazódás: ja hát attól függ hol lett megtermékenyítve. szóval marha nehéz volt nekem is :), egyébként az előttem szólónak van igaza, bár nekem egy napos késésnél kimutatta, nagyon halványan, csak én láttam a párom nem, de én annyira akartam, és ott volt :::))) SOK SIKERT!!

Ja aki meg ba..ogat, hogy tudatlan vagy ne foglalkozz vele. Valakibe mindig belekötnek:)

2008. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a kimaradt mensi után 2 héttel is negatív lett a teszt. És babás voltam! Ez eléggé egyén és tesztfügő. A teszteknek van egy bizonyos érzékenységük, ettől is függ. Na meg, hogy mi van ráírva, mit ajánl. :-)
2008. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen csak menzi után. nekem ezt az orvos mondta,de hallottam már hogy kimutatta előtte is.
2008. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!