Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt csak a menzis napok...

A teszt csak a menzis napok utáni napokban mutat pontosan ugye?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
milyen teszt?
2008. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni! :-)
2008. márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
még a kérdést sem értem
2008. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Végülis a terhességi teszt mensi után normál esetben felesleges, az ovu teszt meg mitől lenne pontos? Vagy mi a pontos a kérdés kiírójának?
2008. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
na ja
2008. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha viszont a kérdés az akart lenni, hogy furi volt a mensi inkább csak barnázás, vagy rózsaszínes és híg, akkor lehet babás még és akkor lehet a terhességi tesztre gondolt.
2008. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

bocsi,h rosszul tettem fel a kérdést!!!Tehát: A terhességi teszt, az együttlét után, csak a menzis napok után mutatt pontos negatív vagy pozitív eredményt? vagy mikor lehet megnézni h baba vagy nem baba van a dologban.

KÖSZÖNÖM!!!

2008. márc. 27. 13:44
 8/14 anonim ***** válasza:
na akkor mikor kimarad a mensid rá egy hétre ajánlják, mert sok embernek a kimaradás napján még nem mutat semmit. De ha babát szeretnél, ezeket miért nem tudod?
2008. márc. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát most szeretnék pontosan informálódni....,azt hittem ez az a hely ahol, kérdezni lehet, nem az ahol mindenki tud mindent.
2008. márc. 27. 14:01
 10/14 anonim ***** válasza:
igen itt lehet kérdezni, de azért szerintem te magadnak is olvass utána dolgoknak, mert itt azért nem mindenkire igazak, amiket írnak. Ezek itt csak tapasztalatok, amiből nem jó, ha te magadra általánosítasz. mennyi idős vagy, ha nem vagyok indiszkrét?
2008. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!