Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a buli hevében berakta...

Tegnap a buli hevében berakta párszor a barátom gumi nélkül terhes lehetek?

Figyelt kérdés
buli volt és ittunk kicsit nem volt nála óvszer és betette kb 1 percre érdemes esemény utáni tablettát vennem nagyon megijedtem :S
2011. dec. 17. 12:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ha eddig nem vette be, már mindegy...
2011. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nem vettem be de tegnap megjött a menzeszem szóval nem vagyok terhes szerencsénk volt mostmár én is fogok magamnál tartani egy-két óvszert hogy ne legyen több ilyen :) köszönöm a válaszokat
2011. dec. 27. 18:38
 23/24 anonim válasza:
én vagy két évig megszakított szeretkezéssel védekeztem a párommal és nem lett belőle baba. Elég kevés az esély szerintem.
2011. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
hát én nagyon ráparáztam a dologra barátomat is majdnem az őrületbe kergettem pedig ő mondta h nem lesz semmi baj de ha mégis akkor mellettem lesz de én olyan vagyok hogy az utolsó pillanatig nem vagyok benne biztos hogy nem lesz baj :/ de mostmár elkezdek fogamzásgátlót szedni :) és akkor nem lesz ilyen problémám
2011. dec. 30. 16:07
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!