Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap a buli hevében berakta...

Tegnap a buli hevében berakta párszor a barátom gumi nélkül terhes lehetek?

Figyelt kérdés
buli volt és ittunk kicsit nem volt nála óvszer és betette kb 1 percre érdemes esemény utáni tablettát vennem nagyon megijedtem :S
2011. dec. 17. 12:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt a tényt hogy az elöváladéktól is teherbe lehet esni nem vitatom.

A gumit utálom, csak alkalmi szexhez huzom fel, éveken keresztül a "megszakitásos" módszert használtuk a barátnömmel, soha nem volt gond belöle.

Az eseményutániban k. sok hormon van, elég nagy pofon a szervezetnek.

Ezek tények a döntés a tied.


Magánvéleményem hogy nem vagy terhes.

2011. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy teherbe estél, elég valószínűtlennek tartom, bár előfordulnak balesetek! HA esemény utáni tablettát veszel be, remélem tudod, hogy csak orvos írhatja fel, 72 órán belül be kell venni, és az addig kialakult terhességet nem szakítja meg, így azzal nem érdemes késlekedni! A magas hormontartalma miatt, a szervezeted elég erősen fog rá reagálni, megváltozott menstruáció stb. Ha viszont képesek lennétek felnevelni egy gyermeket, és esetleg szeretnétek is, akkor nem kell semmit bevenned! De még egyszer mondom, nagyon kicsi az esélye annak, hogy várandós vagy!
2011. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
az a baj hogy 17 éves vagyok és még nem voltam nőgyógyásznál így oda ennyi idő alatt nem tudok elmenni a szüleimet meg nem sokkolnám a hírekkel inkább várok hátha meg jön a menstruációm
2011. dec. 17. 18:06
 14/24 anonim ***** válasza:
A házi orvos is felírhatja az esemény utáni tablettát! Mást nem tudok javasolni!
2011. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
ha háziorvos is felírhatná akkor semmi baj nem lenne de remélem hogy felírhatja
2011. dec. 17. 18:22
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem annó szerencsém volt,mert recept nélkül adtak a patikában mikor elmondtam,hogy mi történt,és hogy kéne egy esemény utáni...

Egy próbát megér..

2011. dec. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes mi 7 évig megszakítással védekeztünk és nem lettem terhes most meg babát szerettünk volna és hopsz elsőre sikerült :) Ne aggodj nem vagy terhes!
2011. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
És nem 1 percre rakta be :D
2011. dec. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az itt adott válaszokra hagyatkozz mert ha mégis terhes lettél akkor cseszheted h itt azt írták h nem vagy az.Esemény utáni!!
2011. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
háziorvos írhat fel.....tapasztalat..
2011. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!