Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn kell megjőnnie. hétvége...

Hétfőn kell megjőnnie. hétvégen hánytam meg hasmenésem vo lt. ragacsos a folyásom . lehetek terhes? fáj a hasam is. de a melleim en semmit nem érzek. mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem ilyen korán még nem hányhatsz terhesség miatt, de lehete...

Ha késik legalább egy hetet tesztelj. Drukkolok!

2008. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kőszi csak már anyit csalodtam.ez volt a második closti kurám.
2008. márc. 27. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolj másra, kiránduljatok sokat a pároddal, és ne stresszelj, és, ha nem stresszel lehet lesz pé-d closti nálkül is.
2008. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az első clositis hónapom és 7én kéne megjönnie amit nagyon nem akarok!És nagyon félek hogy megint csalódok mint 3 éven keresztül.Nekem is hasonló tüneteim vannak!Én drukkolok neked és együtt is érzek!!!!Sok sikert!!!
2008. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, én nekem ez az első clostis hónapom volt,és nekem 5.-én (nem !!) kellene megjönnie. nekem a melleim picit mintha éreznék valamit. nem tudom lehet már csak magamba beszélem. Vagy esetleg szted nem a hormonok játszanak velünk? Mert elvileg a closti az egy hormon gyógyszer... nem???
2008. márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!