Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mensesem ideje mindig...

A mensesem ideje mindig változó, ezért nem tudom behatárolni, hogy mikor kellene megjönnie. Viszont 1 hete minden nap hasmenésem van, és semmi olyat nem eszek ami ezt indoloná. Lehetséges, hogy terhes vagyok, s így mutatkozna meg?

Figyelt kérdés
2008. jan. 11. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hasmenés nem igazán tipikus terhességi tünet. Ha terhességre gyanakszol, miért nem tesztelsz? És utána a teszt eredményétől függően vagy a nőgyógyidat vagy a háziorvosodat keresd fel.
2008. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia.szerintem elvileg lehetséges.terhesség alatt megváltozik a hormon szinted.lehet hogy a te szervezeted így reagál rá.bár nem hallottam még mástól hogy ezt tapasztalta volna.attól is függ,van e esetleg mellette más terhességi tüneted is.ha van.csinálj egy tesztet.de az eredménytől függetlenül menj el dokihoz,mert valami okozza.egy hét elég hosszú idő.utolsó mensid első napjához adj 14-et.kb ekkor van peteérésed.ehhez 7-et.a beágyazódás idelye.meg még 7-et,hogy kompenzálva legyen az a pár nap ami nálad eltolódik.ha ennyi nap eltelt akkor csinálj tesztet.ha terhes vagy már ilyenkor van rá esély hogy kimutatja.
2008. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Bármi lehet,de az is elképzelhető,hogy összeszedted egyszerűen az influenzát.Nekem is volt hasmenésem most,hogy 5 napot késett,de nekem megjött,a hasmars meg elmúlt.De mint írtuk itt többen is,akár terhes is lehetsz,de ez nem tipikus terhességi tünet.A ciklusod pedig vezesd egy naptárban,vagy a ciklus.hu-n,a gép majd számol egy átlagot,és akkor megtudod,hogy kb.mikorra várhatod a köv.mensidet.Sztem érdemes.Sok sikert!
2008. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak összeszedtél valamit. Tesztelj egyet, az majd megmutatja, hogy terhes vagy e. Ez nemigazán terhességre utaló jel, bár kitudja.
2008. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!