Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magánorvosnak szoktak a...

Magánorvosnak szoktak a pénzhez "borravalót adni"?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szoktak, én legalábbis nem adtam és a barátnőm sem. Amennyit elkér, annyit kell adni.
2009. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, annyit adj, amennyit kér. Azt is elég lesz kiadni, a borravaló meg még plusz lenne.
2009. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hallottam eddig, hogy adtak volna "borravalót" dokinak. Viszont én akkor szoktam adni, ha viszonylag keveset kér ahhoz képest, amennyit velem foglalkozott. Mert igen, vannak még ilyen orvosok!

Az én doktorom gyakran egy-egy konzultáció után kér 1000-2000 Ft-ot, akkor ki szoktam neki pótolni. (Igaz, ilyenkor nem vizsgál meg, de átnézi a papírjaimat, a vizsgálatok eredményeit és ír gyógyszert, megbeszéljük a továbbiakat - rám szán fél órát.)

2009. máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én 4 hetente járok a dokimhoz, 17 hetes vagyok. 7000.-ot kér, de soha nem adunk borravalót. Sztem nem szokás!
2009. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem adtam. Vizsgálatért 3000-et, ultrahangért 6000-et kért és kapott.
2009. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem szoktam többet adni, pedig nála 3.500Ft a vizsgálat. Én úgy vagyok vele, hogy ha többet akarna, akkor úgyis annyit kérne. Meg persze elég sűrűn járok hozzá ahhoz, hogy mindig 500Ft-al többet kapjon.

2009. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!