Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy nagyobb fogyás után elmaradt a peteérésetek, ciklusotok?

Figyelt kérdés

Késik az egyébként pontos menstruációm, két napja a tesztem negatív volt, azóta nem csináltam másikat. Van egy-két tünet, ami miatt szinte biztos voltam abban, hogy baba van (voltam már terhes), de a negatív teszt elbizonytalanított.


Most már minden eszembe jut, hogy mi lehet a gond. A legújabb rémképem az, hogy év elején viszonylag gyorsan fogytam elég sokat (eleinte direkt, majd már ment magától) és hogy nem-e elmarad emiatt az ovulációm.

Csak ez azért lenne különös, mert a fogyás alatt teljesen normális volt a ciklusom, nem volt zavar, és már több, mint két hónapja sikerült megállítani a fogyást, eszek normálisan, a súlyom stagnál.

Létezhet, hogy mégis emiatt nem menstruálok? De az ennyivel fogyókúra után jelentkezhetne, amikor már normális az életmódom? Nem közben kellett volna ilyennek történnie?


2009. máj. 17. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként szeretnénk babát, ezért itt tettem fel a kérdésemet, tulajdonképpen a fogyókúrát is azért kezdtem el, hogy tiszta lappal kezdhessem a terhességet.
2009. máj. 17. 22:57
 2/3 anonim válasza:
Szia.Súllyveszteség, és gyarapodás is felborítja a hormonháztartásunkat.Valószínű ez a gond!
2009. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia:)én 4évvel ezelőtt fogytam 14kg-ot,2hónap alatt,és 5hónapig nemis volt vérzésem.nem védekeztünk egyszer sem mert babát akartunk,és nem estem teherbe sem.aztán hiztam 6kg-ot helyesen étkeztem stb,és utánna kb.1évre estem teherbe.drasztikus volt a fogyásom,és teljesen felboritott mindent.ne aggódj,csak csinálj mindent rendesen.:)sok sikert:::::::)
2009. máj. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!