Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt valaki akinek fogyás...

Volt itt valaki akinek fogyás után sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Mennyit fogyott?

Sajnos nekünk már 14 hónapja nem jön és az elmúlt 2,5 évben majdnem 30 kg híztam ahogy lettem a cigit.

Most belelendültem a fogyókúrába és eddig 8kg fogytam.

Remélem hamarosan sikerül.


2011. júl. 27. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondod hány kiló vagy. nekem az uncsitesóm 130-ról fogyott le kb 80-ra és egyböl teherbe esett. habár a terhesség utáni évekbe vissza szedte.
2011. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
12 kiló fogyás után:)102-vel sikerült:))
2011. júl. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Régen 65 voltam és 172cm .Aztán sajnos 92,5 lettem.Azóta fogytam 8 kg-ot.
2011. júl. 27. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én csak egy tisztítókúrát csináltam, azzal fogytam 5 kg-ot, és 3.hónapban sikerült.70-ről 65-re.
2011. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 3 éve próbálkozunk, 2 éve járok meddőségire, volt már néhány vizsgálatom, lapar műtét, egy sikertelen inszem, és most vette észre a nődoki, hogy kövér vagyok!! Elküldött dietetikushoz, most diétázom, április óta kb 9 kg-ot fogytam, de eddig nem sikerült. Úgyhogy erre én is kiváncsi vagyok, szerintem egyszerűbb erre fogni, mint tovább vizsgálni, de remélem, hogy használni fog. Csak nem értem, hogy az a sok kövér nő, hogy esett teherbe, és mit keres az a sok sovány nő a meddőségin? :-) Mindenesetre engem is érdekel, hogy mennyit kell fogyni ahhoz, hogy teherbe essek! Sok sikert, mind a fogyókúrához, mind a teherbeeséshez!
2011. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ezek szerint van értelme:-)Remélem hamarosan sikerül mindenkinek a kisbaba.

Én azt gondolom, hogy a hízás következtében felborult a a hormonháztartásom (eddig mindig szabályos 28 napos ciklusom elkezdett össze vissza lenni, hol 27 hol 32 hol 30-ra jön meg.Sokkal kevesebb a vérzésem is és előfordul barnázás.

Ősszel megyünk kivizsgálásokra de én hiszem ha lefogynék és újra a régi súlyom lenne, minden visszaállna a régi kerékvágásba.

2011. júl. 28. 07:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mind a 2x fogyás után jött össze. Nem sok fogyásról beszélek először kb. 3-4kg másodszor már több 6-8kg.
2011. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Manka68 ***** válasza:
100%

Nekem is fogyás után lett pozi annak idején a tesztem, mindkét alkalommal. (Sajnos mindkettőt elveszítettem még az első trimeszterben.) Előtte nem segített még a lombik sem. Azóta kiderült, hogy inzulin rezisztenciám van, ettől híztam meg előtte, és ezért nem sikerült a baba sem. De nem minden túlsúlyos nőnek van IR-je, ők azok, akik a fölösleggel együtt teherbe tudnak esni. Viszont aki IR-es, mint én, annak nem mindig elég a fogyás, a fontos, hogy a cukor és inzulin szintet normál tartományban tartsák. A szervezetünk ezekre 3 hónapra visszamenőleg emléxik. Ha valaki ennyi ideig tudja tartani a diétáját, akkor már számíthat a pozi tesztre is. :-)

Persze ez csak a nagy átlag, van aki hamarabb esik teherbe, van aki később is csak nehezen. Viszont ennél a betegségnél fontos, hogy terhesség alatt is tartani kell a diétát. Nem durva fogyókúrára gondolok, hanem a cukros diétára, ami amúgy egészséges is. :-)

2011. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem pont a kérdésre válaszolok, de biztos, hogy van értelme a fogyásnak. Én "csak" 17 kilót szedtem fel, és most, hogy leadtam már 7-8-at, észrevehetően jobb minőségű a ciklusom. A középidőnél történő váladékozást és magára a menstuációt is értem ez alatt. Én még nem tervezek babát amúgy, csak úgy megírtam, érdekességképpen, hogy biztos, hogy van összefüggés, már 10 kiló plusz is káros.
2011. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én is fogyás után lettem terhes, 110-ről fogytam 94-re, egyből terhes is lettem, bár nem volt tervezett. Már 15 hónapos a fiam, most ismét fogyókúrán gondolkodok, de nem szeretnék babát még:( Így sztem most hagyom, mert tuti megint terhes lennék, amúgy foggátló miatt híztam vissza.:(
2011. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!