Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2,5 hónapja fogyózok! Fogytam...

2,5 hónapja fogyózok! Fogytam 17kg-t mert azt mondta a nőgyógyász hogy lehet a súlyfelesleg miatt nem tudok teherbe esni! De akkor terhes lettem meg el is ment a baba! Miota le fogytam még beteg sem lettem! A fogyás miatt? Vagy? Kedden megyek dokihoz

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fogás nagyon megviseli a szervezetet, a hormonháztartást pedig különösen. És nagyon gyorsan is fogytál.

2009. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a nyáron 1 hónap alatt fogytam 10 kilót, és gyönyörűen meg is jött a mensim. Viszont amióta nem tartom azt az alacsony szénhidrát-tartalmú diétát, újra rendszertelen. Olyannyira, hogy gyógyszert is kell már szednem. Szóval persze, a nagy fogyás felboríthatta a ciklusodat, de nekem pont, hogy az tett jót. Majd írd meg, mit mondott az orvos!
2009. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hány kg voltál???
2009. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
85kg voltam arrol fogytam le de elötte meg hirtelen hiztam mert elötte 50kg voltam
2009. márc. 22. 13:46
 5/9 A kérdező kommentje:
igazábol heti 2kg-t fogytam mozgással !szerintem az nem olyan hirtelen vag igen?
2009. márc. 22. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
akkor most kb 68 kg vagy ugye?szerintem egyáltalán nemsok a heti 2 kg pont jó!!!!
2009. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy milyen és mennyi mozgással fogytál ennyit? És a táplálkozásodon változtattál?

Nekem pajzsmirigy alulműködésem van, mióta ez kialakult, felment 10 kiló, én 80 vagyok, de világ életemben tartottam a 70-et. Ettől kellene most megszabadulnom, és akkor valószínűleg a mensim is beállna, a pajzsmirigy működésem is, és bátrabban vállalnám a következő terhességet, ugyanis 1 hónapja a 8. héten én is elveszítettem a babánkat... :(

Előre is köszönöm a segítségedet!!

2009. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy napi40 percet tornászom vagy 4km-t futok de valamelyiket csinálom de minden nap!meg egyszer eszek egy nap 12:30kor de minden nap csak akkor!amugy nekem is volt baj a pajzs mirigyemmel de már nincs!meg vagy salátát eszek balzsam ecettel meg oliva olajjal+rakok bele tonhalat!vagy teljs kiörlésü kenyeret piritok meg rakok rá fel vágottat!meg minden olyat eszek csak amit lehet!én szemely szerint ezeket a pizzárol meg a sült húsról meg ilyenekről cseréltem le!szoval teljesen máshogy eszek!sok sikert!de most már 66 kg lettem azóta!:-)
2009. márc. 23. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi szépen a választ!!! További jó edzést és egészséges táplálkozást! :)

U.i: Én is megpróbálom!

2009. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!